Chata Dobřečov

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Lyžování v okolí
Oplocení zahrady
Číslo chaty: 9827

Pronájem chaty Dobřečov - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-pokojová chata pro 6 osob s velkou oplocenou zahradou. Obytný pokoj: KRB. 2 ložnice. ZAHRADA: BAZÉN (Ø 3,6 m x 0,9 m), posezení, šipky, pískoviště, houpačka, víceúčelový stůl pro opékání a grilování. KOUPÁNÍ v Oskavě 7 km. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Malá Morávka a Karlov pod Pradědem 18 km. CENA od 9.114,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová chata (80 m2) pro 6 osob s velkou oplocenou zahradou (1000 m2). Předsíň, prostorný obývací pokoj (25 m2) s jídelním a sedacím koutem, krbem a TV+SAT, rádiem, balkónem. Kuchyň (7,5 m2) je vybavena sporákem (el.+plyn), ledničkou, kávovarem, mikrovlnnou troubou a fritovacím hrncem. Koupelna s vanou, pračkou a WC. V patře se nachází hala se 2 lůžky a dvě pohodlné ložnice - jedna s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, lodžie. Vytápění: elektrické a tuhými palivy. Vysavač, budík, vysoušeč vlasů k dispozici. Zahradní nábytek, ohniště, pískoviště, šipky, houpačka, víceúčelový stůl na opékání a grilování, bazén (průměr 3,6, hloubka 0,9 m), parkovací místo v zahradě.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně sporák (el. + plyn, 4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar, frit. hrnec, mikrovlnná trouba, váhy
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za poplatek 50,- Kč za lůžko

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč, el. energie

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dobřečov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dobřečov

Objekt leží v klidné obci na úpatí Jeseníků 5 km od CHKO Jeseníky, 10 km od Rýmařova. Množství značených turistických stezek a cyklotras. V blízkosti se nacházejí známé lázně: Jeseník (45 km), Karlova Studánka (20 km), Velké Losiny (40 km, zámek, termální koupaliště), které jsou zaměřeny na léčbu dýchacích cest, trávicího a pohybového ústrojí. Střediska Karlov a Malá Morávka (cca 15 km) nabízejí možnosti sportovního vyžití - jízda na koni, půjčovna kol. Nejvyšší hora Praděd je vzdálená 20 km. Přehrada Tvrdkov 4 km, koupaliště Oskava 7 km. Jízda na koni, rybaření 4 km. Tenis, stolní tenis, posilovna, minigolf v Rýmařově (10 km). Krytý bazén ve Václavově (12 km). Nákupy a stravování ve vzdálenosti 3 - 5 km.

Lyžování v okolí

Značené tratě pro běh na lyžích. Vlek v Bechřichově 4 km. Zimní střediska Karlov a Malá Morávka (15 km) 710 m n.m.: 16 sjezdovek, půjčovna lyží, jízda na saních tažených koňmi. Karlova Studánka a Praděd (20 km: 8 sjezdovek/ 4,5 km v 1250 -1440 m n.m.,lyžařská škola, servis, půjčovna. Vrbno pod Pradědem (28 km): 2 sjezdovky/ 1,2 km v 600 - 740 m n.m. Červenohorské sedlo (28 km): 4 sjezdovky/ 3,7 km délky ve výšce 840 - 1164 m n. m., lyžařská škola, servis, půjčovna. Kluziště v Bruntálu (27 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dobřečov

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Dobřečov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Dobřečov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace