Chalupa Dobřečov

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 0658

Pronájem chalupy Dobřečov - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nová 2-pokojová chalupa pro 5 osob na kraji obce s krásným výhledem na hory. Obytná kuchyně. Ložnice. PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ v Horním Městě 4 km nebo Oskavě 9 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE. LYŽOVÁNÍ: Třemešek 8 km, Malá Morávka 21 km. TIP NA VÝLET: Rešovské vodopády. CENA od 8.267,-Kč/objekt/týden.

Nová 2-pokojová chalupa (60 m2) pro 5 osob na kraji obce s krásným výhledem na hory. Předsíň. V obytné kuchyni (34 m2) je k dispozici sedací kout (rozkl. gauč pro 2 osoby), jídelní kout, krb, TV, rádio el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a el. konvice. Koupelna s vanou – bojler 200 l. Samostatné WC. V podkroví se nachází ložnice (20 m2) se 3 lůžky a samostatné WC. Topení v krbu dřevem nebo elektrické podlahové. Nekuřácký objekt. Na velkém přírodním neoploceném pozemku (1000 m2) je k dispozici přírodní dřevěné posezení u ohniště. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno zapůjčit za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dobřečov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Dobřečov

Nejvýše položená obec Moravy Dobřečov (775 m. n. m.) se nachází v krásné zalesněné krajině Jeseníků, asi 11 km jihozápadně od Rýmařova. Místo je ideální k odpočinku, stejně tak k turistickým a cykloturistickým výletům do okolí nebo za historickými památkami. Koupání na přírodním koupališti v Horním Městě (4 km) a Oskavě (9 km) nebo na koupališti v Rýmařově (11 km). Tenisové kurty v Rýmařově (11 km). Jízda na koni ve Skalách (6 km). Krytý bazén v Břidličné (20 km). Rybaření na Oskavě (9 km). Restaurace v Rýmařově (11 km), nákupy v Horním Městě (4 km). Turistické cíle: Slovinec (hrad), Bruntál (zámek), krásy Jeseníků (Rešovské vodopády, zřícenina hradu Rabštejn, Skřítek, Ztracené kameny, Praděd, vodopády Bílé Opavice), Velké Losiny (zámek, lázeňský areál, papírna ze 16. století – technická památka), Dlouhé stráně (přečerpávací elektrárna).

Lázně v okolí

Karlova Studánka (27 km): léčba dýchacích cest, srdečních a cévních chorob; vynikající čisté klima.

Lyžování v okolí

Třemešek (8 km): 1 vlek, délka sjezdovek: 0,4 km, večerní lyžování. Malá Morávka, Karlov pod Pradědem, Praděd (21 – 31 km) (700 – 1350 m n. m.): 23 vleků, délka sjezdovek: 11,5 km, všechny druhy obtížností, snowboarding, částečné umělé zasněžování, 23 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dobřečov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Dobřečov: Chalupa Severní Morava, Chalupa Jeseníky, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Dobřečov Položit dotaz

Vloženo: 29.3.2012

Měli bychom zájem o ubytování v této chalupě ve velikonočním termínu od pátku do pondělí (6.-9.4.)
Díky za odpověď.
Vážený pane Hádlík,


děkujeme Vám za Váš dotaz na chalupu 0658 Dobřečov.


Tento objekt není aktuálně v nabídce.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace