Chata Děpoltice

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0329

Pronájem chaty Děpoltice - podrobný popis

4-pokojový rodinný dům (117 m2) pro 6 osob (možnost 2 přistýlek) na kraji obce. Příchod po schodech. Předsíň. Obytná místnost (30 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, TV+SAT a HI-FI věží; vstup na balkon. V kuchyni (20 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. 3 ložnice: 1/ (10 m2) s 2 lůžky, 2/ (15 m2) s 2 lůžky – možnost přistýlky, 3/ (15 m2) s dvoulůžkem a přistýlkou (rozkl. křeslo). Samostatné WC. Koupelna s vanou a WC – bojler 100 l. Na oplocené zahradě (623 m2) je k dispozici venkovní posezení, gril a zahradní bazén. Oplocené parkování pro 2 auta, další místa neoplocená. Majitel obývá snížený suterén domu se samostatným vchodem.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Děpoltice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Děpoltice

Vesnička uprostřed šumavské přírody pod horou Prenet (1070 m n. m.) asi 15 km jižně od Klatov. Na své si zde příjdou jak cykloturisté (hřebenová trasa Pernet – Špičák – Železná Ruda), tak milovníci horské turistiky, v zimě pak samozřejmě i lyžaři. Koupání, tenisové kurty v Nýrsku (5 km). Rybaření ve Strážově (5 km). Krytý bazén, posilovna, tenisové kurty v Klatovech (15 km). Jízda na koni v Mlázovech, a Čínově (15 km). Nákupy v Nýrsku (5 km) a restaurace v Milencích (2,5 km). Turistické cíle: Šumavská jezera (Černé, Čertovo, Laka a Prášilské), Povydří, Boubínský prales, Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), zámek a galerie v Klenové, hrad Kašperk, zříceniny hradů Pajrek, Velhartice a Rábí, chodské centrum Domažlice.

Lyžování v okolí

Železná Ruda – Špičák (20 km) (860 – 1202 m n. m.): 20 sjezdovek o délce 12 km všech obtížností, umělé zasněžování, večerní lyžování, 60 km běžeckých tratí, lanovka, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Nýrsko (5 km) (452 m n. m.): 1 středně těžká sjezdovka s umělým zasněžováním.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Děpoltice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Děpoltice: Chata Jižní Čechy, Chata Šumava, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Děpoltice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Děpoltice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace