Chalupa Chvalnov

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 13 osob
Oplocení zahrady
Sauna
Číslo chalupy: 0868

Pronájem chalupy Chvalnov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 5-pokojový rekreační dům pro 13 osob v malé obci. Obytná místnost. 4 ložnice. 2 koupelny. K dispozici SAUNA a STOLNÍ TENIS. ZAHRADA: BAZÉN (Ø 3,5 m, hloubka 1,2 m), posezení, krb. KOUPÁNÍ v Koryčanech 10 km. RYBAŘENÍ v místě 0,2 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: rozhledna na Brdu (nejvyšší hora Chřibů). CENA od 13.433,-Kč/objekt/týden.

5-pokojový rekreační dům (130 m²) pro 13 osob v malé obci. Zádveří. Chodba. Obytná místnost (26 m²) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem pro 6 osob, TV+SAT a rádiem (CD); vstup na balkon. V kuchyni (14 m²), která je průchozí na zahradu, je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, toustovač, el. konvice a jídelní kout pro 5 osob. Koupelna s vanou a sprchovým koutem. Samostatné WC. Ložnice (16 m²) se 3 lůžky. V 1. patře domu se pak nacházejí další 3 ložnice: 1/ (26 m²) se 4 lůžky a TV, 2/ (18 m²) se 4 lůžky; vstup na balkon, 3/ (17 m²) se 2 lůžky. Koupelna s vanou. Samostatné WC. V suterénu chaty je k dispozici sauna s ochlazovanou (2 sprchové kouty) a také místnost se stolním tenisem a elektronickými šipkami. Plynové centrální topení. Na pouze z přední části oplocené zahradě (2980 m²) je k dispozici bazén (Ø 3,5 m, hloubka 1,2 m), venkovní posezení, krb a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady pouze z přední části zahrady
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, toustovač, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie (pouze za použití sauny).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Chvalnov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Chvalnov

Vesnička Chvalnov leží na západním úpatí vrchoviny Chřiby asi 22 km jihovýchodně od Kroměříže. Zvlněný terén Chřibů přecházející do rovinatého Hornomoravského úvalu nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku i turistiku. Koupání v Koryčanech (10 km) nebo v Morkovicích (12 km). Tenisové kurty v Morkovicích (12 km). Krytý bazén a posilovna v Kroměříži (22 km). Jízda na koni v Kostelanech (18 km). Rybaření na místním rybníce (0,2 km) – možnost koupě rybářské povolenky v místě. Nákupy v místě (0,5 km), restaurace ve Střílkách (4 km). Turistické cíle: rozhledna na Brdu (nejvyšší hora Chřibů), Cimburk u Koryčan (zřícenina hradu), Střílky (barokní hřbitov), Velké Těšany (větrný mlýn), Buchlov (hrad), Buchlovice (zámek), Kroměříž (zámek, zámecký park – památka UNESCO), Zlín (Obuvnické muzeum, Baťův dům), Lešná (Zoologická zahrada), Velehrad (poutní místo), Uherské Hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická naleziště), Strážnice (skanzen Moravského Slovácka), Petrov (historická skupina vinných sklepů zvaná Plže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Chvalnov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Chvalnov Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Chvalnov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace