Chata Čertov

1 ložnice
Domácí zvíře
Les u objektu
Maximálně pro 5 osob
Lyžování v okolí
Dobře vybavená kuchyně
Číslo chaty: 9723n

Pronájem chaty Čertov - podrobný popis

1 pokojová chata ( 45 m2) na pozemku (400 m2) pro 4 - 5 osob. Vstup přes zastřešenou terasu. Obývací pokoj obložený dřevem s jídelním a sedacím koutem, 2 lůžky, TV+SAT a rádiem, opticky oddělený kuchyňský kout s el. sporákem, ledničkou, toustovačem a kávovarem. Opticky oddělená další tři lůžka. Koupelna s vanou. WC. Na pozemku je venkovní krb, ohniště, plastový nábytek. Parkování v garáži nebo volně, v zimně 50 m od chaty.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák, lednička, toustovač a kávovar
Garáž Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možno půjčit na místě za 50,- Sk za lůžko a výměnu

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Sk, spotřeba el. energie se doplácí na místě.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Čertov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Čertov

Rekreační oblast uprostřed lesů 20 km od města Púchov na úpatí Bílých Karpat a Javorníků. Nákupy, restaurace, plavecký stadion, koupaliště, sauna, masáže, tenis v Púchově. Možné výlety do Trenčianských a Rájeckých Teplic. Tenisový kurt 800 m od objektu. Vodní nádrž Nosice: vodní sporty, minerální prameny, ambulantní léčba dýchacího a trávícího ústrojí. Nákupy 2,5 km, restaurace 300 m od chaty.

Lyžování v okolí

lyžarské a rekreacní centrum Certov v pohorí Javorníky leží ve výšce 500 - 900 m n.m. pod vrcholem Malého Javorníku. 3 vleky v míste: 500 m dlouhá sjezdovka (prevýšení 25°) 200 m od chaty slouží jako približovací vlek k 1400 m dlouhé sjezdovce (prevýšení 32°), další jednoduchá sjezdovka 200 m dlouhá je cca 200 m od chaty.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Čertov

Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Čertov: Chata Západní Slovensko, Chata Malé a Bílé Karpaty.


Dotazy k pronájmu chaty Čertov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Čertov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace