Chata Bystřička

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0303

Pronájem chaty Bystřička - podrobný popis

Prostorný řadový rodinný dům (160 m2) pro 8 osob. Předsíň. Obývací pokoj (30 m2) se sedacím koutem, TV; vstup na terasu s možností venkovního posezení, a zahradu (400 m2) s ohništěm. V Kuchyni (18 m2), která je od obývacího pokoje oddělena skládacími dveřmi, je k dispozici jídelní kout pro 5 osob, el. sporák, trouba, lednička, el. konvice, kávomlýnek, rádio. Samostatné WC. Z předsíně vedou schody do 1. patra, kde se nacházejí 4 ložnice: 1/ (24 m2) s manželskou postelí, 2/ (24 m2) s manželskou postelí, 3/ (16 m2) se dvěma lůžky, 4/ (18m2) s rozkládacím gaučem a postelí. Koupelna s vanou a WC. K dispozici je také garáž. Další parkovací místa na ulici před domem. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, el. konvice, kávomlýnek
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba, délka ubytování a storno poplatky

Ceník ubytování chaty Bystřička je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Před rezervací se seznamte se storno poplatky na chatě Bystřička .


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bystřička

Rodinný dům leží v obci Bystřička 10 km od Valašského Mezíříčí. Krajina CHKO Beskydy nabízí ideální podmínky k turistice (Cáb, Soláň, Radhošť) i cykloturistice. Koupání v obci Mikulůvka (4 km). Vodní sporty, koupání a rybaření v přehradě Bystřička (4 km). Krytý bazén, posilovna ve Vsetíně (10 km). Jízdárna v Rožnově pod Radhoštěm (22 km). Tenisové kurty (1 km), restaurace (0,3 km) a nákupy (0,3 km) v místě. Turistické cíle: Valašské muzeum v přírodě (valašský skanzen) v Rožnově pod Radhoštěm, horské středisko Pustevny, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z z. 1898, rodný domek Františka Palackého v Hodslavicích, nejhlubší propast ve střední Evropě – Hranická propast a Zbrašovské aragonitové jeskyně v lázeňské obci Teplice nad Bečvou (léčba srdečních a cévních onemočnění), Karlovské muzeum a dřevěný kostel ve Velkých Karlovicích, poutní místo Hostýn u Bystřice pod Hostýnem.

Lázně v okolí

Lázně Teplice nad Bečvou (29 km) - léčba srdečních a cévních onemočnění.

Lyžování v okolí

Lyžařská střediska: Kohútka (33 km) (715 – 913 m n. m.): 6 sjezdovek o délce 5 km pro začátečníky i pokročilé, umělé zasněžování, 14 km běžeckých tratí, půjčovna lyží a skiservis. Pustevny (40 km) (620 – 1095 m n. m.): 9 sjezdovek o délce 12,5 km všech obtížností, umělé zasněžování, dvousedačková lanovka, 25 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis. Nejbližší lyžařský vlek se nachází 0,4 km od objektu, lyžování jen za dobrých sněhových podmínek.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bystřička

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Bystřička : Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Bystřička Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Bystřička nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace