Chata Budilov

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0762

Pronájem chaty Budilov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Útulně zařízená 1-pokojová zahradní chata pro 4 osoby na kraji obce. Kuchyňka. Pokoj. Zadní veranda. OPLOCENÁ ZAHRADA: BAZÉN (Ø 3,5 m, hloubka 0,9 m), zastřešené venkovní posezení s krbem a lehátka. KOUPÁNÍ v Brdu 1 km. CYKLOTURISTIKA. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: Kratochvíle (zámek). CENA od 5.908,-Kč/objekt/týden.

Útulně zařízená 1-pokojová zahradní chata (28 m2) pro 4 osoby na kraji obce. Vchod přes kuchyňku (4 m2), v které je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Pokoj (15 m2) je vybaven 2 patrovými postelemi, gaučem, kamny, TV a rádiem. Zadní veranda s jídelním koutem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Topení dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (250 m2) je k dispozici bazén (Ø 3,5 m, hloubka 0,9 m), zastřešené venkovní posezení s krbem a lehátka. Neoplocené parkování u zahrady. Silnice 30 m.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Čkyni (4 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Budilov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Budilov

Vesnička Budilov leží v krásné kopcovité krajině Šumavského podhůří asi 15 km severozápadně od Prachatic. Okolní krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice (síť značených cyklistických stezek), k turistice, houbaření nebo jen k relaxaci a odpočinku. Koupání v Brdu (1 km). Tenisové kurty, posilovna, jízda na koni ve Vimperku (13 km). Krytý bazén v Prachaticích (20 km). Restaurace a nákupy (4 km) ve Čkyni. Turistické cíle: Helfenburg (zřícenina hradu), Kratochvíle (zámek), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Husinec (rodný dům Jana Husa), Kašperk (zřícenina hradu), Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO), Sušice (Muzeum Šumavy), krásy Šumavy (Boubínský prales, Povydří, šumavská jezera, Schwarzenberský kanál – technická památka).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Budilov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v Brdu (1 km) nebo v krytém bazénu v Prachaticích (20 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Vimperku (13 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Vimperku (13 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Vimperku (13 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Budilov: Chata Jižní Čechy, Chata Šumava, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Budilov Položit dotaz

Vloženo: 24.10.2010

Dobrý večer
Chci se zeptat jestli je možné pronajmout si chatu jen na 3 dny a jednalo by se o datum od 29.12.10. do 1.1.11. díky za odpověď
Dušek
Vážený pane Dušek,


děkujeme Vám za dotaz k chatě Budilov č. 0762. Tento objekt je nabízen jen v letní sezóně, na Silvestra není k dispozici.
Zkrácené pobyty na Silvestra bohužel neposkytujeme, standardně nabízíme týdenní pobyty.
Pokud byste měl zájem o standardní termín, rádi Vám pošleme nabídku chat a chalup volných na Silvestra.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 24.4.2010

Mely bychom eventuelni zajem o rekreaci na vasi chate asi tak na tyden.Udejte prosim nezadane terminy.Dekuji
Vážený pane Komenda,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Budilov č. 0762.
Volné termíny: 26.6. - 3.7.2010, 10.7. - 17.7.2010, 21.8. - 28.8.2010.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci chaty nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace