Chata Břestek

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Les u objektu
Rybaření v okolí
Číslo chaty: 0301

Pronájem chaty Břestek - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojová chata pro 8 osob v chatové oblasti v lese pod hradem Buchlov. Obytná místnost: KRB. 2 ložnice. TERASA: KRB, UDÍRNA, posezení. KOUPÁNÍ ve vodní nádrži Smraďavka 7 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA. TIPY NA VÝLET: Buchlovice (zámek), Velehrad (poutní místo). CENA od 10.556,-Kč/objekt/týden.

Zděná patrová chata (90 m2) pro max. 8 osob (6 dospělých, 2 děti). Předsíň. V obytné místnosti (26 m2) je sedací kout, TV (jen české programy), rádio, krb, kamna a jídelní kout pro 6 osob. Kuchyně (12 m2) je vybavena plynovým sporákem (4 hořáky), troubou, ledničkou, mikrovlnnou troubou a el. konvicí. Koupelna se sprchovým koutem a WC (omezený příjem teplé vody – 80 l). Příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (9 m2) s dvoulůžkem a 1 postelí, 2/ (16 m2) se 4 lůžky. Vchod na balkon. Před chatou se nachází terasa s krbem, udírnou a dřevěným zahradním nábytkem. Ve spodní části neoploceného pozemku (360m2) je k dispozici také ohniště, pískoviště a houpačka. Parkování pod chatou v kopci nebo na odstavné ploše u cesty. Topení el. přímotopy a tuhými palivy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Vratná kauce 2000,-Kč, Rekreační poplatek, Energie dle skutečné spotřeby.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Břestek je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Břestek

Chata leží v chatové osadě na úpatí vrchoviny Chřiby. Zvlněný terén Chřibů přecházející do rovinatého Dolnomoravského úvalu nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku i turistiku (hrad Buchlov 4 km). Koupání a rybaření ve vodní nádrži Smraďavka (7 km). Tenisové kurty, posilovna, jízdárna v Buchlovicích (5 km). Krytý bazén v Uherském Hradišti (10 km). Lázně Leopoldov (6 km) – léčba kloubových, dýchacích onemocnění, kožních chorob. Vyhlídkové lety a seskoky padákem v aeroklubu Kunovice (15 km). Restaurace (0,5 km) a nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: barokní zámek Buchlovice, poutní místo Velehrad, lázně Ostrožská Nová Ves, zřícenina hradu Cimburk, Baťův kanál, světoznámá jízda králů ve Vlčnově, slovácký folklór ve Strážnici, archeologické naleziště ve Starém Městě, památky UNESCO v Kroměříži, Zlín.

Lázně v okolí

Lázně Leopoldov (6 km) – léčba kloubových, dýchacích onemocnění, kožních chorob.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Břestek

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Břestek Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Břestek nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace