Chalupa Bodice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0753

Pronájem chalupy Bodice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Chalupa, resp. přední 2-pokojová část chalupy pro 8 osob v obci. Vstupní hala. Kuchyně. 2 ložnice. ZAHRADA: posezení u krbu. KOUPÁNÍ: AQUAPARK TATRALANDIA 8 km, PLÁŽ LIPTOVSKÉ MARY 10 km. IDEÁLNÍ K TURISTICE. LYŽOVÁNÍ: Pavčina Lehota 4 km, JASNÁ-ZAHRÁDKY 13 km. CENA od 8.582,-Kč/objekt/týden.

Chalupa, resp. přední 2-pokojová část chalupy (90 m2) pro 8 osob v obci. Vstup přes verandu s malým posezením. Vstupní hala (25 m2) je vybavena barovým pultem, gaučem, TV+SAT a rádiem. V kuchyni (16 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. 2 ložnice: 1/ (25 m2) se 4 lůžky, 2/ (17 m2) se 2 lůžky a dvojlůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Plynové topení. Na oplocené zahradě (400 m2), která je spoluužívána s majitelem, je k dispozici venkovní posezení s krbem a přenosným grilem. Oplocené parkování. Majitel obývá zadní zcela samostatnou část domu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky v ceně.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Bodice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Bodice

Obec Bodice leží nedaleko vstupu do Demänovské doliny, jedné z nejkrásnějších tatranských dolin, ca. 3 km jižně od Liptovského Mikuláše. Neposkvrněná příroda Nízkých Tater láká k turistice a cykloturistice, v zimě je místo ideální k lyžování. Koupání v aquaparku Tatralandia (největší na Slovensku, tobogány, vodní atrakce, termální voda) u Liptovského Mikuláše (8 km). Koupání, rybaření, vodní sporty, minigolf na hlavní pláži vodní nádrže Liptovské Mary u Liptovského Trnovce (10 km). Jízda na koni v Bobrovci (12 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna v Liptovském Mikuláši (6 km). Restaurace v Demänové (3 km) a nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: krasové jeskyně v Demänovské dolině (Demänovská ledová jeskyně, Jeskyně svobody), horské túry na Chopok, Ďumbier (nejvyšší hora Nízkých Tater – 2043 m. n. m.), Dereše, Križské sedlo; dřevěný kostel ve Svätom Kríži, skanzeny lidové architektury v Pribylině a Vlkolinci (památka UNESCO), archeologická lokalita Havránok, Vysoké Tatry.

Lyžování v okolí

Pavčina Lehota (4 km): 3 vleky, délka sjezdovek 0,85 km, večerní osvětlení, večerní lyžování. Jasná (13 km) (950–2024 m n. m.): nejlépe vybavené lyžařské středisko v Nízkých Tatrách, 8 vleků, 3 lanovky, délka sjezdovek: 23,2 km, náročnost lehká až těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařské školy a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Bodice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Bodice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Bodice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace