Chata Bobrovec

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 9 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1043

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Bobrovec - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízená 3-pokojová chata pro 7 až 9 osob na kraji podtatranské obce. Obytná kuchyně. 3 ložnice. Koupelna. U chaty PERGOLA s posezením a ohniště. AQUAPARK TATRALANDIA 4 km. TURISTIKA. TURISTICKÉ TIPY: výšlap na Baranec, túra do Jalovské doliny. LYŽOVÁNÍ: Jasná-Zahrádky 23 km. CENA od 11.585,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (70 m2) pro 7 až 9 osob na kraji podtatranské obce. Předsíň. V průchozí obytné kuchyni (22 m2) je k dispozici gauč, jídelní kout, TV, kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Ložnice (8 m2) se 2 lůžky. Z obytné kuchyně vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí 2 samostatné ložnice: 1/ (10 m2) s lůžkem a rozkládacím lůžkem pro 1 až 2 osoby a 2/ (14 m2) se 2 lůžky a rozkládacím lůžkem pro 1 až 2 osoby; vstup na balkon. El. topení. Nekuřácký objekt. Na neoploceném velkém pozemku (1000 m2), který je částečně spoluužíván s majitelem, je k dispozici pergola s venkovním posezením a ohniště. V jezírku na pozemku chová majitel pstruhy. Na požádání (za poplatek) Vám pstruha uloví a připraví k ochutnání. Majitel neporušuje soukromí klientů!!! Neoplocené parkování. Od chaty je pěkný výhled na vrcholy Západních Tater.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,33 EUR/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bobrovec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bobrovec

Podtatranská obec Bobrovec leží asi 4 km severozápadně od Liptovského Mikuláše pod majestátně se tyčícími Západními Tatrami. Místo je ideální pro aktivní dovolenou (cykloturistika, turistika, lyžování), zároveň také k odpočinku. Koupání na přírodním koupališti v místě (0,5 km), v aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše (největší na Slovensku, tobogány, vodní atrakce, termální voda) (4 km) nebo v Thermalparku Bešeňová (22 km). Koupání také v Liptovské Maře (+ rybaření) (5 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, squash a areál vodních sportů v Liptovském Mikuláši (4 km). Nákupy (0,4 km), restaurace (1,5 km) v místě. Turistické cíle: krásy Západních Tater a Chočských vrchů (Jalovská dolina, Roháčské plesa, Baranec, naučné stezky Kvačianská a Prosiecká dolina - jedny z nejkrásnějších dolin Slovenska s vodopády a strmými skálami; archeologická lokalita keltské kultury Havránok, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, skanzeny lidové architektury ve Vlkolinci (památka UNESCO), Pribyline a Zuberci, Oravský a Likavský hrad, krasové jeskyně v Demänovské dolině, Vysoké Tatry.

Lyžování v okolí

Chopok sever: Záhradky, Otupné, Biela Púť (23 km)(950 – 1872 m.n.m.): 7 lanovek, 10 vleků, délka sjezdovek: 24,6 km, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 38 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Opalisko - Závažná Poruba (14 km) (600 – 1050 m.n.m.): 1 lanovka, 4 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 30,5 km upravovaných běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis. Podbreziny (12 km) (580 - 700 m n. m.): 1 vlek, délka sjezdovek: 0,55 km, náročnost: středně těžká, umělé zasněžování, 2 km běžeckých tratí, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bobrovec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v místě (0,5 km), aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše (4 km), Thermalpark Bešeňová (22 km), koupání v Liptovské Maře (5 km), krytý bazén v Liptovském Mikuláši (4 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Liptovské Maře (5 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Liptovském Mikuláši (4 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Liptovském Mikuláši (4 km)

Dotazy k pronájmu chaty Bobrovec Položit dotaz

Vloženo: 28.5.2012

Dobrý den, prosím o cenovou kalkulaci od 11.8.-13.8.2012. Počet osob 9 z toho 5 dětí. Děkuji Sovová
Vážená paní Sovová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 1043 Bobrovec.


V hlavní letní sezóně (červenec - srpen) nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, kratší pobyty bohužel nelze objednat. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 14.11.2011

dobrý den, máte již obsazeno na silvestrovský termín? v případě, že ano, velice uvítám doporučení jiného ještě volného objektu pro 8 osob.
děkuji
Vážená paní Gogolová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Bobrovec č. 1043.
Tato chata je v silvestrovském termínu předběžně volná.

Cena: 18.725,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 0,33 EUR/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace