Apartmán Benecko

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 9 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 9520

Pronájem apartmánu Benecko - podrobný popis

Moderní 3 pokojový apartmán (80 m2) pro 9 osob s vlastním vchodem v přízemí nového rodinného domu. Předsíň. Prostorná obývací kuchyň s plynovým sporákem, kávovarem, ledničkou, el. konvicí, jídelním koutem a TV+SAT. Tři pohodlné ložnice - všechny s TV+SAT a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC: 1/ s manželskou postelí, 2/ s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky 3/ se třemi samost. lůžky. Plynové vytápění. Parkování pro 4 auta u domu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky, trouba), kávovar, lednička, el. konvice
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky a utěrky s sebou. Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 8.00 - 10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Benecko je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Benecko

Benecko leží v centru Krkonoš 10 km od Vrchlabí. Značené turistické stezky, 250 km cyklotras. Kosmetika, masáže, nákupy, restaurace 100 m od domu. Koupaliště 2 km, tenis 1 km, jízda na koni 6 km. Krytý bazén, sauna, tenis, posilovna, půjčovna kol v Jilemnici (10 km). Vrchlabí: přírodní koupaliště, muzeum Krkonoš, bowling, posilovna. Špindlerův Mlýn (25 km): sáňkařská dráha s celoročním provozem. Harrachov (35 km): 2 hotelové bazény, posilovna, tenisová hala, squash, jízda na koni. Rokytnice nad Jizerou (25 km) - posilovna, sauna, tenisová hala, squash, kuželna.Kosmetika, masáže, nákupní středisko, restaurace do 500 m od domu.

Lyžování v okolí

Benecko: 5 vleků/ 4 středně těžké sjezdovky/ 7 km v 640 - 900 m n.m., lyž. škola, servis, půjčovna, 10 km běžkařských tratí. Sousední areál Bubákov: 3 vleky/ 5 lehkých sjezdovek. Špindlerův Mlýn 20 km: 20 vleků/ 25 km sjezdovek v 715 - 1310 m n.m., umělé zasněžování, večerní lyžování, 70 km běžkařských tratí, sáňkařská dráha, snowboarding, lyž. škola, servis, půjčovna, bruslení, hlídání dětí. Harrachov 35 km: 8 vleků/ 7,5 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti, 4 vleky pro děti, večerní lyžování, lyž. škola, servis, půjčovna. Rokytnice nad Jizerou 25 km: 13 lehkých a středně těžkých sjezdovek/ 13 km v 630 - 1300 m .n.m., večerní lyžování, lyž. škola, servis, půjčovna. Mísečky cca 20 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Benecko

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Benecko: Apartmán Česká  republika, Apartmán Východní Čechy, Apartmán , Apartmán Královéhradecký kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Benecko Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Benecko nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace