Chata Bachledova dolina

4 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 14 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 0358

Pronájem chaty Bachledova dolina - podrobný popis

Luxusní 5-pokojová chata (190 m2) pro 12-14 osob na konci osady na horách. Přízemí: Předsíň. V kuchyni (12 m2) s jídelním koutem je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, odsavač par, 2 ledničky, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2 ložnice: 1/ (11 m2) s 2 lůžky, 2/ (18 m2) se 4 lůžky a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC. V 1. patře se nacházejí další 2 ložnice: (á 23 m2) po 4 lužkách. Každá ložnice má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. V suterénu se pak nachází obytná místnost (20 m2), která je vybavena sedací soupravou, stolem a lavicemi, krbem, TV+SAT a HI-FI věží. Samostatné WC. Sprchový kout. Sauna pro 4-5 osob. Plynové topení. Na pozemku (1400 m2) je k dispozici tenisový kurt (vhodný i pro míčové hry a hokej – branky k dispozici), stolní tenis, altánek s posezením a krbem, ohniště, houpačky a pískoviště. Tenisový kurt a stolní tenis jsou společné se sousedním objektem. Neoplocené parkování u objektu. V zimě se doporučují sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady částečné - dřevěný plot
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, odsavač par, 2 ledničky, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bachledova dolina je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bachledova dolina

Bachledova dolina leží ve východní části Belianských Tater, asi 20 km od Pieninského národního parku. Pro milovníky krás přírody, turisty i lyžaře je Bachledova dolina ideálním místem k strávení dovolené. Jízda na koni v místě. Koupání ve Vrbově (25 km). Krytý bazén a golf v Tatranské Lomnici (15 km). Nákupy v sezóně a restaurace (0,5 km) v místě. Turistické cíle: Vysoké Tatry (lanovka na Lomnický štít, ledovcová jezera – plesa, vodopády, jeskyně – např. Belianská jeskyně), Pieninský narodní park (údolí řeky Dunajec – sjíždění největšího říčního kaňonu ve střední evropě na pltích, Pieninské lípy, jezera, krasové útvary), zámek a radnice v Kežmaroku, gotický chrám svatého Jakuba v Levoči.

Lyžování v okolí

v místě (0,03-0,5 km) (820–1075 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 3,6 km, náročnost lehká, 10 km běžeckých tratí. Starý Smokovec (25 km) (1025-1479 m n. m.): 5 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 6,7 km, všechny druhy obtížností, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Lomnické Sedlo (17 km) (1751-2189 m n. m.): 1 lanovka, délka sjezdovek 1,3 km, náročnost těžká.

Lázně v okolí

Nový Smokovec (25 km): léčba dýchacího ústrojí, poruch štítné žlázy a metabolismu. Vyšné Ružbachy (33 km): léčba srdečních chorob.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bachledova dolina

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Bachledova dolina Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Bachledova dolina nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace