Apartmán Ždírec u Doks

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo apartmánu: 9722

Pronájem apartmánu Ždírec u Doks - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nově rekonstruovaný místně typický 2-pokojový prázdninový objekt v klidné obci pro 3 dospělé a 1 dítě. TERASA. Obytná místnost. Ložnice. ZAHRADA: BAZÉN (4,5 x 1,2 m), STOLNÍ TENIS, 4 JÍZDNÍ KOLA. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY v Máchově jezeře 6 km. TIPY NA VÝLET: hrad Kokořín, CHKO Kokořínsko. CENA od 8.862,-Kč/objekt/týden.

Nově rekonstruovaný místně typický 2-pokojový prázdninový objekt - resp. zadní část domu (ca. 45 m2) v klidné obci pro 3 dospělé a 1 dítě. Vchod přes terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem. Moderní obývací místnost se sedačkou, TV, rádiem, jídelním a kuchyňským koutem (dvouplotýnkový vařič, lednička, kávovar, toustovač a el. konvice). Koupelna se sprchou a WC – bojler 120 l. V prvním patře se nachází ložnice s manželskou postelí, jedním lůžkem a rozkládacím lehátkem. Zahrada (200 m2) s bazénem (4,5 x 1,2 m), venkovním grilem a zahradním nábytkem. Za poplatek na místě: stolní tenis (150,-Kč/den), 4 kola (1 kolo 200,-Kč/den). Oplocené parkování u domu. Nekuřácký objekt. Majitel obývá přední část domu a zahrady.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení lze pronajmout za 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Ždírec u Doks je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Ždírec u Doks

Vesnička Ždírec u Doks leží v CHKO Kokořínsko ca. 20 km severovýchodně od Mělníka. Zvlněná krajina CHKO Kokořínsko s krásnými přírodními útvary je vhodná k vycházkám do přírody, cykloturistice i k výletům do okolí. Koupání na Máchově jezeře (6 km) (278 ha velké jezero s udržovanými plážemi a dobrými podmínkami k vodním sportům) nebo v Dubé (6 km). Tenisové kurty, posilovna, rybaření v Doksech. Krytý bazén v České Lípě (30 km). Jízda na koni ve Vrchovanech (6 km). Restaurace a nákupy v Luce (3 km) nebo v Doksech (6 km). Turistické cíle: přírodní rezervace Kokořínský důl se skalními stěnami, hrady Kokořín a Bezděz, zámek Houska, Bělá pod Bezděžem, Mnichovo Hradiště.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Ždírec u Doks

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Ždírec u Doks: Apartmán Severní Čechy, Apartmán Kokořínsko (Máchovo jezero), Apartmán Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Ždírec u Doks Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Ždírec u Doks nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace