Chalupa Zábrež

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0532

Pronájem chalupy Zábrež - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojový dřevěný místně typický dům pro 6 osob v oplocené zahradě. Obytná místnost: KAMNA. TERASA s výhledem na hory. KOUPÁNÍ v řece Oravě 0,5 km. TURISTIKA: Velký Rozsutec, Vrátná dolina. SJÍŽDĚNÍ ŘEKY ORAVY NA PLTÍCH. LYŽOVÁNÍ: v místě 2 km, Kuzmínovo 5 km, Kubínská hoľa 12 km. Cena od 7.784,-Kč/objekt/týden.

2-pokojový dřevěný dům (ca. 60 m2) pro 6 osob v oplocené zahradě (ca. 1000 m2) v obci. Vstup přes zastřešenou terasu s posezením. Z terasy je krásný výhled na vrcholky zdejších hor. Předsíň. Obytná místnost (25 m2) je vybavena gaučem, stolem a židlemi, 2 lůžky, TV, rádiem, varhany a kamny. V kuchyni (12 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička a el. konvice, sporák na tuhá paliva a jídelní kout pro 3 osoby. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 30 l. Ložnice (20 m2) s manželskou postelí a 2 lůžky. Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Zábrež je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Zábrež

Vesnička Zábrež leží v pěkné poloze mezi pohořími Oravská Magura a Malá Fatra, asi 4 km jihozápadně od Dolného Kubína. Hornatá, zalesněná krajina nabízí spoustu možností k turistice, cykloturistice, v zimě k lyžování. Koupání v místě (0,5 km) nebo v Dolním Kubíně (5 km) na řece Oravě, dále v Bešeňové (30 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna, půjčovna kajaků v Dolním Kubíně (5 km). Jízda na koni ve Vyšném Kubíně (10 km). Rybaření na řece Oravě (0,5 km). Restaurace ve Veličné (1 km), nákupy v (0,3 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Veľký Choč, do Vrátné doliny, k Šútovskému vodopádu, na Veľký Kriváň nebo Velký Rozsutec; Dolný Kubín (Oravská galerie, Hviezdoslavovo muzeum), Oravský hrad v Oravském Podzámku, sjíždění řeky Oravy na pľtích z Horní Lehoty do Oravského Podzámku, přehradní nádrž Orava se Slanickým ostrovem, skanzen lidové architektury v Zuberci a Vlkolinci (památka UNESCO).

Lázně v okolí

Bešeňová (30 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích. Lúčky (20 km): léčba ženských onemocnění.

Lyžování v okolí

Malý vlek v místě (2 km). Kuzmínovo (5 km) (513-688 m. n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek 0,9 km, náročnost lehká, umělé zasněžování, večerní lyžování. Lučivná (11 km) (500-1160 m. n. m.): 1 lanovka, 4 vleky, délka sjezdovek: 4 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Kubínska hoľa: (12 km) (790 – 1396 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost středně těžká, 4 km běžeckých tratí. Ružomberok (26 km) (567 – 1209 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 11,4 km, náročnost středně těžká, 12 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Zábrež

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Zábrež: Chalupa Západní Slovensko, Chalupa Oravská Magura.


Dotazy k pronájmu chalupy Zábrež Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Zábrež nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace