Chata Vyšná Boca

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0372

Pronájem chaty Vyšná Boca - podrobný popis

Dřevěná chalupa, resp. polovina dvojchalupy (65 m2) pro 6 osob na kraji obce. Předsíň. Chodba. Průchozí obytný pokoj (25 m2) s jídelním a kuchyňským koutem je vybaven rozkládacím gaučem (možnost spaní pro 2 osoby), krbem, TV a kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Ložnice (15 m2) se 4 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Topení el. a na tuhá paliva. Na malém neoploceném pozemku (100 m2) se nachází venkovní posezení s přenosným grilem a ohništěm. Neoplocené parkování. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vyšná Boca je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vyšná Boca

Rekreační obec Vyšná Boca (951 m n. m.) leží v samém srdci Nízkých Tater, asi 15 km východně od nejvyššího vrcholu – hory Ďumbier (2046 m n. m.). Je ideálním výchozím bodem pro turisty a cykloturisty, kteří chtějí poznat krásy Nízkých Tater a zároveň v zimně pro lyžaře, pro které je v okolí hned několik lyžařských center. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jáně (22 km) nebo v nově vybudovaném aquaparku (největší na Slovensku) u Liptovského Mikuláše (30 km). Tenisové kurty, posilovna v místě (0,5 km). Jízda na koni v Pribylině (23 km). Golf v Tálích (28 km). Rybaření na řece Váh (10 km). Restaurace a nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Bocianské sedlo, Rovnú hoľu, Trangošku, Ďumbier, Chopok, Dereše; Skanzen lidové architektury v Pribylině, hrad a arboretum v Liptovském Hrádku, krasové jeskyně v Demänovské dolina, Važecká jeskyně, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, úzkorozchodná železnice v Čiernem Balogu.

Lázně v okolí

Liptovský Ján (22 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu.

Lyžování v okolí

v místě (1 km) (1000-1200 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 1,6 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, 6 km běžeckých tratí. Čertovica (3 km) (1120-1460 m n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 5,4 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, 10 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vyšná Boca

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Vyšná Boca: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Vyšná Boca Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Vyšná Boca nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace