Chata Všešímy

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0362

Pronájem chaty Všešímy - podrobný popis

Zděná 2-pokojová chata (50 m2) pro 4 osoby na konci chatové osady u lesa s pěkným výhledem do okolí. Obytná místnost s kuchyňským koutem (30 m2) je vybavena sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby), jídelním koutem, TV a kazetovým přehrávačem s CD přehrávačem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Ložnice (17 m2) s manželskou postelí. Topení el. přímotopy nebo na tuhá paliva. Na oploceném pozemku (3000 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný krb a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za 50,- Kč/ lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Všešímy je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Všešímy

Vesnička Všešímy se nachází v lesnatém prostředí asi 30 km od Prahy. Koupání v řece Sázavě (10 km) nebo v Benešově (17 km). Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén v Benešově (17 km). Rybaření v řece Sázavě (10 km). Golf na Konopišti (22 km). Nákupy a restaurace v Kunicích nebo Mirošovicích (2-3 km). Turistické cíle: zámek Konopiště, hrad Český Šternberk, klášter Sázava, gotické památky chráněné UNESCEM v Kutné Hoře, zámek Kačina, přehradní nádrž Slapy, zámek s rozsáhlým parkem v Průhonicích, hlavní město Praha.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Všešímy

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Všešímy: Chata Střední Čechy, Chata Okolí Prahy a Slapy, Chata Liberecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Všešímy Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Všešímy nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace