Chata Vítová

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0832

Pronájem chaty Vítová - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše vybavená 2-pokojová chata pro 4 až 6 osob v malé chatové osadě u lesa. Kuchyňka. Obytný pokoj. Ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: zastřešené posezení, gril, udírna. KOUPÁNÍ 2 km ve vodní nádrži SKALKA. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Vizovice (zámek, výroba pálených lihovin Jelínek). CENA od 7.889,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená 2-pokojová chata (cca. 30 m2) pro 4 až 6 osob v malé chatové osadě u lesa. Chodba. Na ni navazuje kuchyňka, ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička a el. konvice. Obytná místnost je vybavena rozkl. gaučem pro 2 osoby, jídelním koutem, TV a rádiem. Malá ložnice se 2 patrovými postelemi; vstup na terasu. Samostatné WC. V suterénu (přístupný po příkrých a úzkých schůdcích z ložnice nebo zvenku) je k dispozici sprchový kout. Topení: el. přímotop a na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Oplocená zahrada (780 m2). Před chatou se nachází zastřešené venkovní posezení s udírnou. K dispozici také přenosný gril a kotlík na guláš. Oplocené parkování pro 1 automobil.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vítová je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vítová

Vesnička Vítová se nachází v jižní části Hostýnských vrchů, asi 10 km severně od Zlína. Okolní zvlněná krajina je ideální k cykloturistice, procházkám do přírody i k poznávání historických pamětihodností. Koupání ve vodní nádrži Skalka (2 km) nebo na rybnících v Lukově (4 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna i další sportovní aktivity ve Zlíně (10 km). Rybaření ve Fryštáku (5 km). Golf v Kostelci (7 km). Nákupy a restaurace v Lukově nebo Fryštáku (4 km). Turistické cíle: Hostýnské vrchy (horské túry na Velou, Troják, Tesák, Kelčský Javorník, Obřany, Hostýn - poutní místo s kostelem P. Marie; křížová cesta od architekta D. Jurkoviče), Lukov (hrad), Lešná (Zoo a zámek), Zlín (Obuvnické muzeum), Malenovice (hrad), Vizovice (zámek, výroba pálených lihovin Jelínek), Kroměříž (zámek a zámecký park – památka UNESCO), Luhačovice (lázeňský areál).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vítová

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Vítová: Chata Severní Morava, Chata Hostýnské vrchy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Vítová Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Vítová nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace