Chalupa Ústrašice

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 7 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0803

Pronájem chalupy Ústrašice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová vesnická chalupa pro 5 až 7 osob v obci. Kuchyně. Obytný pokoj. 2 ložnice. UZAVŘENÝ DVŮR: zahradní nafukovací BAZÉN, venkovní posezení, gril. KOUPALIŠTĚ v Plané nad Lužnicí 3 km. IDEÁLNÍ K CYKLOTURISTICE (značená síť cyklotras). RYBAŘENÍ v řece Lužnici 3 km. TIP NA VÝLET: Chýnovská jeskyně. CENA od 8.512,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová vesnická chalupa (60 m2) pro 5 až 7 osob v obci s uzavřeným dvorem (200 m2). Předsíň. Chodba. V průchozí kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. Obytný pokoj (12 m2) je vybaven sedacím koutem a TV. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. 2 ložnice: 1/ průchozí (15 m2) s rozkl. gaučem (1,5 lůžka) a lůžkem, 2/ (12 m2) s rozkl. gaučem (1,5 lůžka) a 2 lůžky. Dětská postýlka na vyžádání. Vytápění na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na travnatém uzavřeném dvoře (200 m2) je k dispozici zahradní nafukovací bazén, venkovní posezení, slunečník a přenosný gril. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Ústrašice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Ústrašice

Vesnička Ústrašice leží v pěkné jihočeské přírodě cca 10 km jižně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za hrady a zámky, k vycházkám do přírody i cykloturistice (značená síť cyklostezek). Koupání na koupališti v Plané nad Lužnicí (3 km). Tenisové kurty v Plané nad Lužnicí (3 km). Rybaření na řece Lužnici (3 km). Golf a jízda na koni v Bechyni (18 km). Krytý bazén a posilovna v Táboře (10 km). Nákupy v místě (0,2 km). Restaurace v Plané nad Lužnicí (3 km). Turistické cíle: Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Červená Lhota (zámek), Třeboň (zámek, Swarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál).

Lázně v okolí

Bechyně (18 km): léčba pohybového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Ústrašice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Ústrašice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Táborsko, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Ústrašice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Ústrašice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace