Chata Tatranská Štrba

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 14 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9450

Pronájem chaty Tatranská Štrba - podrobný popis

5-pokojový rodinný dům (ca. 165 m2) pro 10 až 14 osob v obci. Chodba. Obytná místnost je vybavena sedací soupravou, stolem a 4 židlemi a TV s kabelovou televizí. V kuchyni je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, el. konvice a jídelní kout pro 8 osob. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Ložnice s manželkou postelí, lůžkem a přistýlkou (162 cm). V 1. patře se nacházejí 3 ložnice: 1/ se 6 lůžky, stolem a židlemi; vstup na malý balkon, 2/ a 3/ se 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Plynové topení. Majitelka bydlí v samostatném přístavku domu. Na společném pozemku (300 m2) je k dispozici altánek s posezením a venkovní krb. 2 oplocená parkovací místa. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Tatranská Štrba je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Tatranská Štrba

oblast nabízí spoustu skvělých možností k turistice, cykloturistice, v zimě jsou zde ideální podmínky k lyžování. Koupání v nově otevřeném aquaparku v Popradu (15 km) nebo na termálním koupališti ve Vrbově (35 km). Tenisové kurty, posilovna a krytý bazén ve Svitu (9 km). Jízda na koni v Mengusovcích (9 km). Golf v Tatranské Lomnici (30 km). Rybaření v místě (1 km). Restaurace (0,7 km), nákupy (0,4 km) v místě. krásy Vysokých Tater (plesa např. Hincovo, Modré Popradské, Štrbské, vodopády Kmeťov a Skok, doliny např. Mengusovská, Velká a Malá studená, Koprová, Velická, lanovka na Lomnický Štít); Važecká a Belianská jeskyně, největší vyřezávaný oltář v chrámu sv. Jakuba a potní místo Mariánská hora v Levoči, Spišský hrad (památka UNESCO), ZOO ve Spišské Nové Vsi, Slovenský ráj, zámek v Kežmaroku, klášter ve Strážkách, Pieniny (údolí řeky Dunajec – sjíždění největšího říčního kaňonu ve střední Evropě na pltích).

Lázně v okolí

Štrbské pleso (15 km): léčba dýchacích cest. Nový Smokovec (24 km): léčba dýchacího ústrojí, poruch štítné žlázy a metabolismu.

Lyžování v okolí

Menší vleky v místě (1 km) Svit-Lopušná dolina (9 km) (777-916 m n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 2,2 km, všechny stupně náročnosti, 10 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Starý Smokovec (28 km) (1025-1479 m n. m.): 5 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 6,7 km, všechny stupně obtížnosti, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Další výborné zimní terény na Štrbském plese (15 km) a v Liptovské Tepličce (17 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Tatranská Štrba

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Tatranská Štrba: Chata Střední Slovensko, Chata Vysoké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Tatranská Štrba Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Tatranská Štrba nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace