Chata Púchov - Cérov

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 9528

Pronájem chaty Púchov - Cérov - podrobný popis

Moderní 3 pokojová zděná chata (80 m2) pro 5 osob s velkou oplocenou zahradou (1200 m2) v chatové osadě ve svahu nad přehradou. Předsíň. Obývací pokoj (25 m2) se sedací soupravou, krbem, kabelová TV, rádio, kulečníkovým stolem a balkónem. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem (4 plotýnky, trouba), ledničkou a dřevěným jídelním koutem. WC. V prvním patře se nachází dvoulůžková (17 m2) a třílůžková (10 m2) ložnice. Koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů k dispozici. Vytápění: elektrické a tuhými palivy. Ohniště s posezením, zahradní bazén 3 x 2 m, houpačka, stolní tenis, hřiště s basketbalovým košem, šipky. Parkování v zahradě.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady pletivo a okrasné dřeviny
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Elektrický sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mraz. boxem.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povleční lze půjčit na místě za 50,- Kč/lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč. El. energie a dřevo dle spotřeby.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Púchov - Cérov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Púchov - Cérov

Chatová osada u lesa v malebné přírodě Bílých Karpat leží v kopci nad přehradou Nosice, 2 km od Púchova (centrum 6 km). V Púchově se nabízí možnost nákupů, restaurace, plavecká hala, sauna, posilovna, masáže, koupaliště, tenisové kurty a hřiště. Cca 1 km od chaty se nachází přehrada Nosice: vodní sporty, rybaření. Lázně Nimnica 2 km - ambulantní léčba dýchacího a trávícího ústrojí. Belušské Slatiny 10 km - termální prameny a koupaliště, vanové koupele. Trenčianské Teplice 30 km, Rájecké Teplice 41 km. Město Trenčín 43 km – hrad, historické centru, koupaliště.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Púchov - Cérov

Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Púchov - Cérov: Chata Západní Slovensko, Chata Javorníky, Chata Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Púchov - Cérov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Púchov - Cérov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace