Chata Provodín

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0605

Pronájem chaty Provodín - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše vybavená 1-pokojová chatička pro 4 osoby v zahradě ubytovatele. Zahrada: BAZÉN (5 x 3 x 1,1, m), krb, venkovní posezení. KOUPÁNÍ v přírodních koupalištích 1 km nebo na MÁCHOVĚ JEZEŘE (6 km) – VODNÍ SPORTY, RYBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: hrady Bezděz a Kokořín. CENA od 5.880,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená 1-pokojová chatička (25 m2) pro 4 osoby v zahradě ubytovatele. Chatka je vybavena jídelním a kuchyňským koutem (lednička, 1-plotýnkový el. vařič, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice), TV a opticky oddělenou částí ke spaní se 2 patrovými postelemi. Koupelna se sprchovým koutem a WC (bojler 70 l). El. přímotop k dispozici. Na pěkně udržované zahradě (800 m2) možno využít bazén (5 x 3 x 1,1 m), venkovní posezení a krb. K zapůjčení nafukovací člun. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady plot
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Provodín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Provodín

Vesnička Provodín leží v těsné blízkosti CHKO Kokořínsko, ca. 5 km severozápadně od Máchova jezera. Zvlněná krajina CHKO Kokořínsko s krásnými přírodními útvary je vhodná k vycházkám do přírody, cykloturistice i k výletům do okolí. Koupání v přírodních koupalištích v místě (1 km) nebo na Máchově jezeře (6 km) (278 ha velké jezero s udržovanými plážemi a dobrými podmínkami k vodním sportům). Tenisové kurty (0,5 km) a rybaření (1 km) v místě. Jízda na koni v Dubé (8 km). Krytý bazén a posilovna v České Lípě (10 km). Minigolf, půjčovna kol a loděk ve Starých Splavech (4 km). Restaurace (0,5 km) a nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Lysá skála (přírodní památka), přírodní rezervace Kokořínský důl se skalními stěnami, Kokořín a Bezděz (hrady), Houska, Zákupy, Bělá pod Bezděžem, Mnichovo Hradiště (zámky).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Provodín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Provodín Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Provodín nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace