Apartmán Protivec

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 3 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 9810

Pronájem apartmánu Protivec - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Kvalitně zařízená samostatná 2-pokojová část domu pro 3 osoby na kraji tiché obce. Obytný pokoj. Ložnice. TERASA. Pěkně udržovaná zahrada. Vlastní TENISOVÝ KURT. KOUPÁNÍ v Žichovci 6 km. CYKLOTURISTIKA. TURISTIKA (prales Boubín, zřícenina hradu Helfenburk). TIP NA VÝLET: zámek Kratochvíle. CENA od 7.539,-Kč/objekt/týden.

Kvalitně zařízená samostatná dvoupokojová část domu (60 m2) pro 3 osoby na kraji tiché obce. Předsíň. Prostorný obývací pokoj je zařízen sedací soupravou, jídelním koutem, TV+SAT a rádiem s CD přehrávačem; vchod na terasu s možností posezení. V opticky odděleným kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, myčka na nádobí, topinkovač a el. konvice. Ložnice s manželskou postelí a lůžkem. 2 koupelny: 1/ koupelna se sprchovým koutem – bojler 120 l, 2/ koupelna s ruční sprchou a WC. Na krásně udržované zahradě (300 m2) je k dispozici zahradní nábytek, slunečník, lehátka a přenosný gril. Za poplatek na místě je k dispozici vlastní tenisový kurt. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. vařič (2 plotýnky), el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, myčka na nádobí, topinkovač a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Protivec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Protivec

Malá klidná vesnička v podhůří Šumavy uprostřed krásné přírody, ca. 10 km severovýchodně od Prachatic. Místo je vhodné pro toulky přírodou, cykloturistiku, i k výletům za památkami. Koupání v Žichovci (6 km) nebo u Netolic (12 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Prachaticích (11 km). Jízda na koni a rybaření v Netolicích (12 km). Vyhlídkové lety ve Strunkovicích n. B. (2 km). Golf na Hluboké (30 km). Restaurace a nákupy ve Strunkovicích n. B. (2 km). Turistické cíle: zřícenina hradu Helfenburk, městské muzeum v Netolicích, zámky Kratochvíle, Hluboká, Český Krumlov (památka chráněna UNESCEM), klášter Zlatá Koruna, muzeum Jana Husa v Husinci, architektura jihočeského baroka v Holašovicích (památka chráněna UNESCEM), lanovka na horu Kleť s rozhlednou, Šumava (Boubínský prales, Povydří, šumavská jezera, Schwarzenberský kanál), Lipenská přehrada, České Budějovice.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Protivec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Protivec Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Protivec nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace