Chalupa Pivoň

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0439

Pronájem chalupy Pivoň - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkná 4-pokojová chaloupka pro 6 osob na kraji obce u lesa. Obytná místnost: KRB, KRBOVÁ KAMNA. 3 ložnice. TERASA. ZAHRADA. KOUPÁNÍ ve Vranově 1 km nebo v Poběžovicích 7 km. TURISTIKA: Lysá hora, Herštejn, Čerchov. TIP NA VÝLET: zámek Horšovský Týn. LYŽOVÁNÍ: vhodné pro běžkaře. CENA od 7.749,-Kč/objekt/týden.

Pěkná 4-pokojová chaloupka (70 m2) pro 6 osob na kraji obce u lesa. Předsíň. Obytná místnost (31 m2) s jídelním a kuchyňským koutem je vybavena sedací soupravou, krbem, krbovými kamny a TV; vstup na terasu s posezením. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba s grilem), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Ložnice s 1 lůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Příkré schody do 1. patra. Tam se nacházejí 2 ložnice: 1/ (16 m2) se 2 vedle sebe stojícími postelemi a kamny, 2/ (12 m2) se 2 rozkl. gauči (každý pro 2 osoby). Topení na tuhá paliva, v 1. patře el. přímotopy. Na krásné zahradě, jejíž hranice tvoří částečně plot, částečně potok, je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Parkování na pozemku. V zimním období jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady částečně plot, částečně potok
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba s grilem), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. V zimním období spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Pivoň je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Pivoň

Malá vesnička uprostřed lesů pohoří Český les, asi 12 km od hranice s Německem. Ideální prostředí pro odpočinkovou dovolenou, ideální podmínky k turistice (výšlapy na Lysou horu, Herštejn, Čerchov – nejvyšší vrchol v Českém lese s rozhlednou) a cykloturistice (značená síť cyklotras). Koupání ve Vranově (1 km), v Poběžovicích (7 km) nebo Domažlicích (21 km). Jízda na koni v místě (0,2 km). Tenisové kurty v Poběžovicích (7 km). Krytý bazén a posilovna v Domažlicích (21 km). Krytý bazén také na německé straně ve Waldmünchenu (12 km). Restaurace a nákupy v Poběžovicích (7 km). Turistické cíle: augustiniánský klášter ze 14. století v Pivoni, zámek Poběžovice a Horšovský Týn, Domažlice (muzeum Chodska, náměstí s krásnými štítovými domy), Kozinův statek v Újezdě, Muzeum spisovatele J. Š. Baara v Klenčí pod Čerchovem, rekreační rybník Babylon, město Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna); výlety do Německa.

Lyžování v okolí

Malý vlek ve Vranově (1 km). Okolí vhodné na běžky.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Pivoň

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Pivoň: Chalupa Západní Čechy, Chalupa Český les, Chalupa Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Pivoň Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Pivoň nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace