Chalupa Perná

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0733

Pronájem chalupy Perná - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojový rekreační dům pro 8 osob v obci. Obytná místnost. 3 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: posezení, gril. KOUPÁNÍ v Novomlýnských nádržích 5 km nebo na koupalištích v Mikulově 6 km a Březí 6 km. CYKLOTURISTIKA (vinné stezky). TIP NA VÝLET: Mikulov (Jeskyně Na Turoldu). CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

4-pokojový rekreační dům (110 m2) pro 8 osob v obci u cesty. Chodba. Obytná místnost (42 m2) je vybavena sedací soupravou, TV, jídelním koutem pro 4 osoby a opticky odděleným kuchyňským koutem s barovým pultem; vstup na balkon odkud je možno po schodech sejít na zahradu. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. 3 ložnice: 1/ (9 m2) se 2 lůžky, 2/ (12 m2) se 4 lůžky, 3/ (9 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Centrální plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (dvoře) (100 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování. Majitel obývá samostatný obytný suterén domu, má vchod ze zahrady. Majitel vlastní malého psa.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 2,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Perná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Perná

Obec Perná leží na jižní Moravě v CHKO Pálava, ca. 4 km severně od Mikulova. Rovinatá krajina, z které vystupují Pavlovské vrchy, je ideální k cykloturistice (vinné stezky), procházkám do přírody nebo jen k odpočinku u vody. Koupání v Novomlýnských nádržích (5 km) nebo na koupališti v Mikulově (6 km) nebo v Březí (6 km). Tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, půjčovna loděk v Mušově (5 km). Posilovna, tenisové kurty v Mikulově (6 km). Rybaření v Novomlýnských nádržích (5 km). Jízda na koni v Klentnici (3 km). Jízda parníkem v Dolních Věstonicích (6 km). Restaurace (0,3 km), nákupy (0,3 km) v místě. Turistické cíle: CHKO Pálava (výšlapy na Děvín, Dívčí hrady, Stolovou horu, Turold), Dolní Věstonice (Archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Lednicko-valtický areál (zámky, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Znojmo (historické centrum, katakomby), Vranov nad Dyjí (zámek); výlety do Rakouska: Laa an der Thaya (aquapark), Vídeň.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Perná

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Perná: Chalupa Jižní Morava, Chalupa Břeclavsko a Pálava, Chalupa Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Perná Položit dotaz

Vloženo: 15.4.2008

Dobrý den, máme zájem o ubytování ve vašem domečku na víkend 2.-4.5.2008. Máte prosím Vás volno?
Hezký den D.Ledabylová
Bohužel chalupa 0733- Perná není v nabídce na jarní a letní sezónu.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace