Chata Oravská přehrada

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0363

Pronájem chaty Oravská přehrada - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízená 3-pokojová zděná chata, resp. polovina dvojchaty pro 6 osob. Obytná místnost: KRB. 2 ložnice. PLÁŽ ORAVSKÉ PŘEHRADY jen 0,5 km (KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY, rybaření). TIP NA VÝLET: plavba parníkem na Slanický ostrov z klasicistním kostelem. LYŽOVÁNÍ: Vavrečka 7 km, Nižná 12 km. CENA od 8.981,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 3-pokojová zděná chata, resp. polovina dvojchaty se samostatným vchodem (59 m2) pro 6 osob (možnost 2 přistýlek). Předsíň. Obytná místnost (25 m2) s jídelním a kuchyňským koutem je vybavena gaučem a krbem. V kuchyňském koutu je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí dvě ložnice: 1/ (10 m2) se 2 lůžky – možnost přistýlky; 2/ (16 m2) s 2 lůžky a jednou rozkládací postelí (část postele je vysunovací, snížená) – možnost přistýlky, TV+SAT. Topení el. přímotopy a na tuhá paliva. Na malém neoploceném pozemku (100 m2) je k dispozici venkovní posezení, gril a ohniště. Neoplocené parkování u objektu. Nekuřácký objekt. UPOZORNĚNÍ: V zimním období nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Oravská přehrada je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Oravská přehrada

Chatová osada jen 500 m od pláže Oravské přehrady pod lesem, asi 8 km severně od Tvrdošína. Oravská přehrada a zároveň celá Oravská oblast nabízí nespočet možností k rekreaci (k odpočinku, ke koupání, vodním sportům, ale i k výletům do okolí a procházkám do přírody). Koupání, vodní sporty (půjčovna loděk), rybaření na pláži Oravské přehrady (0,5 km). Skvělým zážitkem jsou plavby parníkem. Tenisové kurty na Slanické osadě (2 km). Krytý bazén v Nižné (12 km). Restaurace v místě (0,2 km), nákupy na Slanické osadě (2 km). Turistické cíle: Slanický ostrov s klasicistním kostelem z 18. století uprostřed Oravské přehrady, Oravský hrad v Oravském Podzámku, Muzeum oravské dědiny v Zuberci, expozice slovenského básníka Hviezdoslava v Oravské Polhoře, dřevěný kostel v Tvrdošíně, Polsko – Krakow, Wieliczka a Osvětim.

Lázně v okolí

Oravice (29 km): léčba pobybového aparátu.

Lyžování v okolí

Zuberec (730-1030 m n. m.) (28 km): 7 vleků, délka sjezdovek: 3 km, náročnost lehká až středně těžká, 20 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování. Dolný Kubín-Kuzmínovo (513-688 m n. m.) (39 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 0,9 km, náročnost lehká, umělé zasněžování, večerní lyžování. Malé sjezdovky také v Nižné (12 km) a Vavrečce (7 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Oravská přehrada

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Oravská přehrada: Chata Západní Slovensko, Chata Oravská Magura.


Dotazy k pronájmu chaty Oravská přehrada Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Oravská přehrada nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace