Chata Nový Přerov

0 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0904

Chata na víkend


Pronájem chaty Nový Přerov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nově zařízená 1-pokojová chata pro 2 až 4 osoby v malé osadě vinných sklípků s krásným výhledem na místní vinohrady. TERASA s posezením. Pokoj: KRBOVÁ KAMNA, kuchyňský kout, lůžka. LISOVNA s KRBEM. IDEÁLNÍ K CYKLOTURISTICE. KOUPALIŠTĚ v Mikulově (15 km). TIP NA VÝLET: Valtice (zámek). CENA od 7.441,-Kč/objekt/týden.

Nově zařízená 1-pokojová chata (30 m2) pro 2 až 4 osoby v malé osadě vinných sklípků s krásným výhledem na místní vinohrady. Vstup přes terasu s venkovním posezením do vyvýšeného přízemí. Pokoj je vybaven sedacím koutem (rozkl. lůžko pro 2 osoby a 2 křesla), 2 lůžky, krbovými kamny, kuchyňským koutem, TV+SAT, rádiem, stolkem a 2 židličkami. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový 2-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba a el. konvice. Lednička se nachází v lisovně. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. V suterénu (samostatný venkovní vchod) se nachází lisovna s posezením a krbem, přes kterou se procházelo do vinného sklípku. Možnost uložení jízdních kol. Topení: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (300 m2) je k dispozici ohniště s lavičkou. Neoplocené parkování. Přímo od chaty vede cyklostezka, jejíž část je vhodná také k inline bruslení (ideální pro děti).

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Nový Přerov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Nový Přerov

Nový Přerov leží na jižní Moravě ca. 10 km východně od Mikulova v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Rovinatá krajina, z které vystupuje pouze CHKO Pálava, je ideální k cykloturistice, procházkám do přírody nebo k odpočinku. Obec Nový Přerov je křižovatkou mnoha cyklotras (např. Brno – Vídeň, Mikulovská vinařská nebo Moravská vinná). Některé úseky cyklostezek jsou vhodné také k inline bruslení. Koupání v Mikulově na koupališti (15 km), v Novomlýnských nádržích (25 km) nebo v Laa an der Thaya (Rakousko) ve známém aquaparku (26 km). Jízda na koni v místě (1,5 km). Tenisové kurty a posilovna v Mikulově (15 km). Rybaření v Novomlýnských nádržích (25 km). Restaurace v Drnholci (7 km), nákupy (1,5 km) v místě. Turistické cíle: CHKO Pálava (výšlapy na Děvín, Dívčí hrady, Stolovou horu, Turold), Dolní Věstonice (Archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu), Lednicko-valtický areál (zámky, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Znojmo (historické centrum, katakomby), Vranov nad Dyjí (zámek); výlety do Rakouska: Laa an der Thaya (aquapark), Vídeň.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Nový Přerov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Nový Přerov: Chata Jižní Morava, Chata Břeclavsko a Pálava, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Nový Přerov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Nový Přerov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace