Zobrazit na mapě

Kohútka - ubytování na chatě v okolí ski centra Kohútka 8 volných objektů

Vyhledávání
  • 1

Velmi pěkná chata v oplocené zahradě (zastřešené posezení, gril, dětský koutek) v obci v atraktivní turistické oblasti jen 500 m od koupaliště a jen 900 m od ski areálu Kyčerka.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1155

Prohlíželo 132 lidí

Zrekonstruovaná valašská chalupa k pronájmu se zahradou (posezení, krb, ohniště, vyžití pro děti) a hernou (stolní fotbálek, stolní tenis) leží na malebné polosamotě v horském údolí u potoka a lesa.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 1156

Lyžařské středisko Ski Centrum Kohútka leží v CHKO Beskydy v pohoří Javorníky na česko-slovenské hranici nad obcí Nový Hrozenkov. Vybudováním nové čtyřsedačkové lanovky a dokončením výstavby zasněžovacího systému se lyžařské středisko Kohútka stalo jedním z nejlépe vybavených skiareálů v CHKO Beskydy. Lyžařům je k dispozici 6,6 km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. Přijeďte si zalyžovat na Kohútku!!!

Příjemné ubytování Vám nabízíme na chatách a chalupách, které jsou od skicentra Kohútka vzdáleny v okruhu maximálně 30 km.

Kompletní nabídku ubytování v Beskydech najdete v katalogu chaty a chalupy Beskydy.

Nově zrekonstruovaná chata na neoploceném pozemku na horském zalesněném hřebeni v chatové oblasti turistického a lyžařského střediska v těsné blízkosti sjezdovek i turistických tras.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0834

Poslední volné termíny v létě

Valašská účelně zařízená chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (koupací káď, stolní fotbálek, posezení, gril, ohniště) na klidném místě na okraji obce v podhůří Javorníků v CHKO Beskydy.

4 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2454

Prohlíželo 99 lidí

Rezervováno včera

Velmi pěkná chata v oplocené zahradě (bazén, zahradní nábytek, krb, gril) v chatové osadě na kraji obce v turisticky atraktivní oblasti (Pustevny, Radhošť) jen 4 km od Rožnova pod Radhoštěm.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0933

Poslední volné termíny v létě

Pěkně zařízená chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (pergola, krb, gril) v malebné valašské lokalitě nedaleko lesa v atraktivní turistické oblasti Javorníků (Kohútka, Velký a Malý Javorník).

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2002

Stylová velmi pěkně zařízená chata s wellness místností (whirpool, infrasauna) v oplocené zahradě (terasa, pergola, krb, gril, dětský koutek) na tichém místě na kraji obce u lesa.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1378

Dnes zobrazeno 10x

Stylová velmi pěkná chalupa k pronájmu leží na velkém neoploceném pozemku (terasa, posezení, gril) na kraji obce na malebném místě pod lesem v atraktivní lokalitě v CHKO Beskydy (turistika).

4 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2072
  • 1

1 - 8 z 8


Akceptované poukázky a asociace