Malá a Velká Fatra Dovolená v září na chatách a chalupách 6 volných objektů
- Dovolená v září na chatách a chalupách
- Orlické hory (32)
- Znojemsko (24)
- Krkonoše (44)
- Šumava (57)
- Česká Kanada (19)
- Beskydy (65)
- Broumovsko (15)
- Okolí Českých Budějovic (18)
- přehrada Orlík (22)
- Český ráj (37)
- Jeseníky (57)
- Okolí Jihlavy a Třebíče (9)
- Táborsko (33)
- okolí Písku (18)
- Jizerské hory (26)
- Český les (6)
- Lužické hory a České Švýcarsko (21)
- Posázaví (5)
- Krušné hory (15)
- Tišnovsko a okolí (3)
- Okolí Pelhřimova (9)
- Bílé Karpaty a Slovácko (11)
- Okolí Prahy a Slapy (18)
- Břeclavsko a Pálava (39)
- Moravský kras (8)
- Hostýnské vrchy (8)
- České středohoří (6)
- Nízké Tatry (16)
- Žďárské vrchy (14)
- Toulovcovy Maštale (10)
- Karlovy Vary a Mariánské Lázně (2)
- Lipenská přehrada a okolí (15)
- Kokořínsko (Máchovo jezero) (5)
- Slovenský ráj (3)
- Železné hory (3)
- Třeboňsko (18)
- Malá a Velká Fatra (6)
- Plzeňsko (Hracholuská přehrada) (6)
- Brdská vrchovina (8)
- Vysoké Tatry (11)
- Slovenské rudohoří (2)
- Štiavnické vrchy (3)
- Oravská Magura (5)
- Malé a Bílé Karpaty (1)
- Považský Inovec (1)
- okolí Brna (1)
- 1
Chata Zázrivá - Biela
Pěkně zařízená chata k pronájmu s oplocenou zahradou (posezení, gril, ohniště) leží u lesa v klidné lokalitě v malebné hornaté krajině v národním parku Malá Fatra jen 16 km od Vrátné doliny.
Prohlíželo 149 lidí
Chata Lúčky
Pěkná jednoduše zařízená chata k pronájmu se zahradou (posezení, gril, ohniště) leží na kraji klidné malé obce v Kremnických vrších jižně od Velké Fatry jen 3 km od historického města Kremnica.
Užijete si poslední paprsky hřejivého slunce na některé z vybraných chat a chalup. V zářiových týdenních termínech pořídíte dovolenou na chatě většinou výrazně levněji než v hlavní sezóně.
V září můžete objednávat také víkendy a prodloužené víkendy na chatě.
Udržovaná staletá rodinná chalupa ve venkovském stylu k pronájmu s krbovými kamny, vyhřívanou kádí, infrasaunou a mnoha zákoutími k odpočinku pro malé i velké leží v klidné obci v podhůří Velké Fatry.
Pěkně zařízená chalupa k pronájmu se zahradním altánkem (posezení, zahradní krb) leží u lesa na okraji oblíbené turistické obce Zázrivá na pomezí NP Malá Fatra, CHKO Kysuce a CHKO Horná Orava.
Chalupa Zázrivá
Krásná luxusně zařízená roubená chalupa k pronájmu s kachlovými kamny, wellness zázemím a sportovně-relaxačním vybavením pro děti i dospělé leží na okraji obce v oblasti Malé Fatry.
Chalupa Zázrivá
Velmi pěkná moderně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoplocené zahradě (altán s posezením, ohniště) na okraji obce v malebné krajině národního parku Malá Fatra jen 14 km od Vrátné doliny.
- 1