Chalupa Mengusovce

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Lázně v okolí
Číslo chalupy: 0964

Pronájem chalupy Mengusovce - podrobný popis

Nově zrekonstruovaná místně typická 1-pokojová dřevěnice (40 m2) pro 4 osoby v centru obce. Chodbička, na kterou navazuje kuchyně (9 m2). V té je k dispozici sklokeramická varná deska (4 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l (rychlý ohřev). Ložnice (24 m2) se 4 lůžky, gaučem a TV. Topení: el. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na malém neoploceném pozemku u chalupy (50 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Tatranské Štrbě (5 km)
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (0,1 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,30 EUR. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Mengusovce je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Mengusovce

Obec Mengusovce leží na úpatí Vysokých Tater, asi 14 km západně od Popradu. Vysokotatranská oblast je protkána spoustou značených turistických a cykloturistických tras, v zimě jsou zde skvělé podmínky k lyžování. O své nepřijdou ani milovníci historie – historických památek. Koupání v aquaparku Aquacity v Popradu (14 km). Víceúčelové hřiště (0,1 km) a jízda na koni v místě (0,5 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna ve Svitu (5 km). Golf ve Velké Lomnici (25 km). Restaurace (5 km) v Tatranské Štrbě, nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Vysokých Tater (plesa např. Hincovo, Modré, Popradské, Štrbské, vodopády Kmeťov a Skok, doliny např. Mengusovská, Velká a Malá studená, Koprová, Velická); Belianská a Važecká jeskyně, zámek v Kežmaroku, klášter ve Strážkach, největší vyřezávaný oltář v chrámu sv. Jakuba a poutní místo Mariánská hora v Levoči, Spišský hrad (památka UNESCO), ZOO ve Spišské Nové Vsi, Slovenský ráj, Pieniny (údolí řeky Dunajec – sjíždění největšího říčního kaňonu ve střední Evropě na pltích).

Lázně v okolí

Nový Smokovec (12 km): léčba dýchacího ústrojí, poruch štítné žlázy a metabolismu. Štrbské pleso (12 km): léčba dýchacích cest.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Mengusovce

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Aquapark Aquacity v Popradu (14 km), krytý bazén ve Svitu (5 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Svitu (5 km)
Golf v okolí Golf ve Velké Lomnici (25 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Svitu (5 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Mengusovce Položit dotaz

Vloženo: 16.7.2019

Dobry den, měl bych zájem o ubytování v tento termín. Od5.1.do 12.1. 2020..... Jsme dva dospělí pár, dítě 3lete a dva menší pejsci do 10kg.

Vážený pane Kohout,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Mengusovce 0964.

Je nám líto, ale tento objekt v zimní sezóně nenabízíme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

 

 

Vloženo: 1.2.2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte volnou chalupu na první týden v srpnu pro 3osoby?jde o jednu místnost s kuchyní i spaním nebo je spaní v jiné místnosti?děkuji a zdravím Hovorková

Vážená paní Hovorková, 

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Mengusovce 0964.

Termín od 3.8. - 10.8.2019 je předběžně volný. Cena činí 9.562,- Kč/objekt/týden + poplatky na místě: Rekreační poplatek 0,30 EUR. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V chalupě je 1 samostatná ložnice pro 4 osoby. 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800 101 127 nebo e-mailem. 

 

Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace