Chata Liptovské Matiašovce

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0772

Pronájem chaty Liptovské Matiašovce - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová dřevěná chata pro 5-8 osob u lesa na úpatí Západních Tater. Veranda. Obytná místnost. 2 ložnice. Přirodní oplocený pozemek: posezení. KOUPÁNÍ v AQUAPARKU TATRALANDIA (tobogány, vodní atrakce) u Lipotovkého Mikuláše 13 km. IDEÁLNÍ K TURISTICE např. do Kvačianské doliny. CENA od 10.297,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová dřevěná chata (70 m2) pro 5-8 osob u lesa na úpatí Západních Tater. Veranda (15 m2) se sedací soupravou a jídelním koutem. Chodba. Obytná místnost (24 m2) je vybavena jídelním koutem, 3 přistýlkami, krbem a TV. V malé kuchyňce (6 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička a el. konvice. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. V podkroví (příkřejší schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (10 m2) se 3 lůžky; vstup na zasklenou lodžii a 2/ (6 m2) se 2 lůžky. El. topení. Nekuřácký objekt. Na přírodním oploceném pozemku (2 000 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Oplocené parkování. V přední části oploceného pozemku se nachází chalupa majitele. Majitel neporušuje soukromí klientů.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Liptovské Matiašovce je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Liptovské Matiašovce

Obec Liptovské Matiášovce leží asi 13 km severovýchodně od Liptovského Mikuláše na rozmezí mezi Chočskými vrchy a Západními Tatrami. Ideální místo jak pro aktivní dovolenou (turistika, cykloturistika), tak k odpočinku. Celoroční koupání v nově vybudovaném aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše (největší na Slovensku, 6 tobogánů, vodní atrakce, termální voda) (13 km) nebo v Liptovské Maře (také rybaření) v Liptovském Trnovci (10 km) – minigolf, jachting, půjčovna loděk. Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén, squash v Liptovském Mikuláši (17 km). Nákupy v místě (2 km), restaurace v Liptovské Sielnici (7 km), bufet (50 m) v místě. Turistické cíle: Naučné stezky do Kvačianské (jedna z nejkrásnějších dolin Slovenska s vodopády, strmými skálami a starým mlýnem) a Prosiecké doliny, nespočet turistických stezek do Západních Tater a Roháčů, archeologická lokalita keltské kultury Havránok, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, skanzeny lidové architektury v Zuberci, Vlkolinci (památka UNESCO), Pribyline, krasové jeskyně v Demänovské dolině, Oravský hrad v Oravském Podzámku, Vysoké a Nízké Tatry.

Lázně v okolí

Bešeňová (18 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích. Liptovský Ján (27 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu. Oravice (30 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Liptovské Matiašovce

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Liptovské Matiašovce: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Liptovské Matiašovce Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Liptovské Matiašovce nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace