Chata Lipno nad Vltavou

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0704

Pronájem chaty Lipno nad Vltavou - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová chata pro 4-5 osob u lesa v malé chatové osadě asi 300 m od Lipenské přehrady. Kuchyňka. Obytný prostor. Ložnice. Oplocená ZAHRADA: posezení, ohniště. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY, RYBAŘENÍ od cca 300 m na přehradě. V místě také: AQUAWORLD (aquacentrum), BOBOVÁ DRÁHA. TURISTIKA. Cena od 6.720,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chata (51 m2) pro 4-5 osob u lesa v malé chatové osadě asi 300 m od Lipenské přehrady. Vstup do kuchyňky, v které je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Přívod vody je jen v koupelně. Obytný prostor (pokoj) je vybaven rozkl. gaučem pro 2 osoby, jídelním koutem a kamny. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Příkré schody do podkrovní ložnice, která je vybavena 3 lůžky (2 vedle sebe, 1 v opticky oddělené části ložnice). Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (720 m2) je k dispozici zahradní nábytek, gril a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 17,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lipno nad Vltavou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lipno nad Vltavou

Známé rekreační středisko Lipno nad Vltavou leží v těsné blízkosti přehradní nádrže Lipno na hranicích CHKO Šumava. Okolí je vhodné k turistice a cyklovýletům. V Lipně nad Vltavou je mnoho možností, jak zde strávit aktivně dovolenou: koupání, vodní sporty (půjčovna loděk, katamaranů, plachetnic), rybaření, plavby parníkem, aquaworld (aquapark s řadou atrakcí), tenisové kurty, posilovna, golf, bowling, bobová dráha (0,3 - 1,5 km). Restaurace (0,4 km), nákupy (0,4 km) v místě. Turistické cíle: Vítkův Kámen (zřícenina hradu), krásy Šumavy (Čertova stěna, Boubínský prales, Povydří, Šumavská jezera), Schwarzenberský kanál (technická památka), Vyšší Brod (klášter), Rožmberk nad Vltavou (hrad), starobylé město Český Krumlov se zámkem (památka UNESCO), Zlatá Koruna (klášter), Holašovice (selská barokní architektura, památka UNESCO) České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lipno nad Vltavou

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Lipno nad Vltavou Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Lipno nad Vltavou nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace