Chata Kubínská Hola

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9329

Pronájem chaty Kubínská Hola - podrobný popis

4-pokojová chata (cca 70 m2 ) pro 8 osob na pozemku (300 m2 ) na louce u lesa. Prostorná obývací hala se stylovým jídelním koutem, krbem, gaučem (možnost ke spaní), TV+SAT, video, schodiště do prvního patra. Kuchyňka je vybavena plynovým sporákem, elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou a kávovarem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V prvním patře se nacházejí dvě dvoulůžkové ložnice a jedna třílůžková průchozí ložnice. Lodžie. Elektrické vytápění. Ohniště s možností posezení. Parkování na příjezdové cestě cca 30 m od chaty.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 plotýnky, trouba), elektrický dvouplotýnkový vařič, lednička, kávovar
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky, ručníky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za 50,- Sk/ lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Sk

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Kubínská Hola je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Kubínská Hola

Chatová osada se nachází v překrásné přírodě Oravské Magury v blízkosti hory Kubínská hoľa. Vyhledávaná turistická oblast. Značené cyklotrasy. Malá a Velká Fatra 25 km, Tatry cca 70 km, Roháče 40 km. Vodní sporty: přehrada Orava 37 km, Liptovská Mara 45 km s půjčovnou loděk, vodních šlapadel, tenis. Termální lázně v Bešeňové (25 km). Jízda na koni ve Vyšném Kubíně (8 km). Plavecká hala, sauna, tenis, posilovna, půjčovna jízdních kol, minigolf, restaurace, nákupy v Dolném Kubíně (4 km). Rybaření 3 km. Restaurace v Beňově Lehotě (1 km).

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek 300 m od chaty. Kubínská hoľa je oblíbené lyžařské středisko ve výšce 720 - 1396 m n. m. s výbornými podmínkami jak pro sjezdové lyžování, tak i pro běh na lyžích: 4 vleky/ 6 sjezdovek/ 3,5 km,1 lehká, 3 střední obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasnežování. Lučivná 15 km: 6 vleků/ 5 sjezdovek/ 4 km v 500 - 1160 m n. m. Servis a půjčovna lyžařské výstroje v Dolném Kubíně 4 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Kubínská Hola

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Kubínská Hola Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Kubínská Hola nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace