Apartmán Křimice

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 0330

Pronájem apartmánu Křimice - podrobný popis

Pěkně zařízené 1. patro rodinného domu (150 m2) pro 8 osob asi 20 m od hlavní silnice v obci. Společný vchod a předsíň. Uzamykatelný vchod do 1. patra. Obytná místnost (24 m2) je vybavena jídelním koutem, sedací soupravou, TV a krbem. V kuchyni (8 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, překapávač a el. konvice. Samostatné WC. Koupelna se sprchovým koutem. 4 dvoulůžkové ložnice (12 m2 – 15 m2). Na oploceném pozemku (50 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, překapávač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 hod. / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 2,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Křimice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Křimice

Okrajová část Plzně (7 km do centra města) leží v rovinaté krajině vhodné ke každodenním vyjížďkám na kolech a poznávání Plzeňského kraje. Koupání na přehradě Hracholusky (13 km), ve Škvrňanech (3 km). Rybaření na řece Mži (0,5 km). Koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Plzni (7 km). Jízda na koni v Radčicích (2 km). Golf v Darové (20 km). Nákupy (0,3 km) a restaurace (0,3 km) v místě. Turistické cíle: město Plzeň (kostel sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v republice (102 m), Pivovarnické muzeum), přírodní park na řece Mži (značená síť cyklostezek), zámky Kozel, Kačerov, zřícenina hradu v Radyni, bývalé kláštery v Plasech, Kladrubech a Teplé, Západočeské lázně.
Pozn: Možnost zprostředkovat vyhlídkové lety.

Lázně v okolí

Konstantinovy Lázně (36 km): léčba srdečních a cévních onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Křimice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Křimice Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Křimice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace