Chata Košiarny Briežok

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0668

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Košiarny Briežok - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená 3-pokojová chata pro 5 – 6 osob v zalesněné chatové oblasti. Obytná místnost: KRB. 2 ložnice. KOUPÁNÍ ve Spišské Nové Vsi 6 km nebo na termálním koupališti ve Vrbově 24 km. IDEÁLNÍ PODMÍNKY K TURISTICE – SLOVENSKÝ RÁJ. TIP NA VÝLET: Dobšinská ledová jeskyně. CENA od 11.144,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (66 m2) pro 5 – 6 osob v zalesněné chatové oblasti. Zádveří. Předsíň. Obytná místnost (24 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, krbem a TV; vstup na terasu s posezením. V kuchyňce (6 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Kuchyňka je od obytné místnosti oddělena pouze závěsem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V podkroví se nacházejí 2 ložnice: 1/ (24 m2) se sedací soupravou, 3 lůžky a TV; vstup na balkon, 2/ (12 m2) s lůžkem a rozkl. gaučem pro 1-2 osoby. Topení: el. přímotop nebo v dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (180 m2) je k dispozici venkovní posezení, ohniště, basketbalový koš a pískoviště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Košiarny Briežok je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Košiarny Briežok

Chatová rekreační oblast Košiarny Briežok leží v severní části Slovenského ráje, asi 6 km západně od Spišské Nové Vsi v pěkném lesním prostředí a je ideálním výchozím místem k výletům po Slovenském ráji, který je znám celou řadou překrásných přírodních útvarů (hlubokých roklin, vodopádů, jeskyní a náhorních planin). Koupaliště, tenisové kurty, krytý bazén, posilovna ve Spišské Nové Vsi (6 km). Termální koupaliště Vrbov (24 km). Rybaření na řece Hornád (2 km). Restaurace a nákupy ve Smižanech (3 km). Turistické cíle: krásy Slovenského ráje – přírodní rezervace Piecky, Bielý Potok, Havrania skala, Zejmarská roklina, Prielom Hornádu, Dobšinská ľadová jeskyně; Spišské podhradie (Spišský hrad), Markušovce (hrad), Levoča (gotický chrám sv. Jakuba a poutní místo Mariánská hora), Betliar (klášter), Kežmarok (hrad), Strážky (klášter), Vysoké Tatry.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Košiarny Briežok

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Košiarny Briežok: Chata Východní Slovensko, Chata Slovenský ráj, Chata Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Košiarny Briežok Položit dotaz

Vloženo: 12.8.2009

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na možnost ubytování ve Vaší chatě v termínu od 14.8. - 22.8. 2009. Děkuji předem za odpověď
Vážená pane Bouček,
děkujeme za Váš dotaz.
Chata č. 0668 Košiarny Briežok je již v termínu 15.8.-22.8.2009 obsazena.
Předběžně nejbližší termín k dispozici je od 22.8.2009.
Pro případný zájem o rezervaci nám napište email nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 101 127.

Vloženo: 10.7.2009

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na možnost pronájmu chaty od 19.8. do 23.8.dopoledne.
Jsme 5 členná rodiny se třemi dětmi 9,7,5 let.
Děkuji Vám a nashledanou
Vážená paní Hupcejová,


děkujeme Vám za Vaše dotazy k objektům č. 0668 Košiarny Briežok a č. 0069 Košiarny Briežok.
Bohužel zkrácený termín u těchto objektů není možný.
V hlavní sezóně poskytujeme pouze týdenní pobyty od soboty do soboty.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné lince
800 101 127 nebo e-mailem.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace