Chata Kopanice

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0431

Pronájem chaty Kopanice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Chata, resp. 1. patro chaty pro 5 osob nad obcí nedaleko lesa. Obytná místnost: KACHLOVÁ KAMNA. 2 ložnice. TERASA. KOUPÁNÍ v Hodurši-Hámrech 5 km. RYBAŘENÍ na jezeře 0,3 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Banská Štiavnica (Starý a Nový zámek, Bánské muzeum). CENA od 8.127,-Kč/objekt/týden.

Chata resp. 1. patro chaty (47 m2) pro 5 osob nad obcí nedaleko lesa. Vstup přes terasu s posezením. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem, jídelním a kuchyňským koutem, TV a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici dvouplotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a kávovar. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. 2 ložnice: 1/ (8 m2) s lůžkem a patrovou postelí, 2/ (7 m2) s manželskou postelí. El. topení a na tuhá paliva. Na neoploceném pozemku (450 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování u objektu, v zimě 50 m od objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Kopanice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Kopanice

Obec Kopanice leží ve Štiavnických vrších, ca. 12 km západně od Banské Štiavnice. Lesnatá, zvlněná krajina pohoří nabízí ideální podmínky pro turistiku i cykloturistiku. Koupání a tenisové kurty v Hodruši-Hámrech (5 km). Krytý bazén a posilovna v Banské Štiavnici (14 km). Rybaření v místě v jezeře (0,3 km). Restaurace v Hodruši-Hámrech (4 km), nákupy v místě (2 km). Turistické cíle: výšlapy do CHKO Štiavnické vrchy (četné přírodní rezervace), Bánská Štiavnica (historické památky zapsané na seznamu UNESCO např. Starý a Nový zámek, Bánské muzeum, jehož součástí je také skanzen), Zvolenský hrad, historické město Kremnica s městskými hradbami a hradem, městečko Bojnice s hradem a zoologickou zahradou.

Lyžování v okolí

Nejbližší vleky v místě (0,5 km).

Lázně v okolí

Sklené Teplice (20 km): léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Kopanice

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Kopanice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Kopanice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace