Chata Jarkovice

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0547

Pronájem chaty Jarkovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nově zrekonstruovaná 2-pokojová chata pro 4 osoby v zahradě ubytovatele na okraji obce. Obytná místnost: krbová kamna, kuchyňský kout. Ložnice. ZAHRADA: BAZÉN (ø 3,5 m, hloubka 0,9 m), posezení. KOUPÁNÍ v Benešově 5 km. GOLFOVÉ HŘIŠTĚ Konopiště 2 km. TIP NA VÝLET: zámek KONOPIŠTĚ 2 km. CENA od 8.582,-Kč/objekt/týden.

Nově zrekonstruovaná 2-pokojová chata (50 m2) pro 4 osoby v zahradě ubytovatele na okraji obce. Veranda. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV a kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 125 l. Ložnice (20 m2) se 2 lůžky a patrovou postelí. El. přímotopy. Na oplocené zahradě je k dispozici venkovní bazén (ø 3,5 m, hloubka 0,9 m), venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování. Majitel vlastní psa.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Jarkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Jarkovice

Vesnička Jarkovice leží v mírně zvlněné krajině nedaleko zámku Konopiště asi 4 km jihozápadně od Benešova a asi 22 km východně od Slapské přehrady. Místo je ideální k vycházkám do přírody, k cykloturistice i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání v Benešově (5 km) nebo na Slapské přehradě (22 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna v Benešově (5 km). Jízda na koni v Tisemi (3 km). Golf (2 km). Vyhlídkové lety v Nesvačilech (3 km). Rybaření v Neveklově (10 km) nebo na Slapské přehradě (22 km). Restaurace (0,5 km), nákupy (0,7 km) v místě. Turistické cíle: Konopiště (zámek), Dobříš (zámek), Zbořený Kostelec (hrad), Český Šternberk (hrad), Sázava (klášter), Karlštejn (hrad), Koněpruské jeskyně, Slapská přehrada, hlavní město Praha.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Jarkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Jarkovice: Chata Střední Čechy, Chata Okolí Prahy a Slapy, Chata Liberecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Jarkovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Jarkovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace