Chata Hroznětín

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0631

Pronájem chaty Hroznětín - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nově zrekonstruovaný 2-pokojový zahradní domek pro 4 osoby. Kuchyně. Obytná ložnice: KRB. ZAHRADA: altánek s posezením. KOUPÁNÍ v rekreačním rybníku 2 km. CYKLOTURISTIKA. TURISTIKA. KARLOVY VARY 12 km. TIP NA VÝLET: Bečov nad Teplou (zámek), Chomutov (zoologická zahrada). CENA od 5.887,-Kč/objekt/týden.

Nově zrekonstruovaný 2-pokojový zahradní domek (38 m2) pro 4 osoby v zahradě ubytovatele v obci. Předsíň. V průchozí kuchyni (12 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout. Obytná ložnice (16 m2) je vybavena 2 křesly, stolkem, krbem, 2 lůžky vedle sebe a TV+SAT; možnost dětské postýlky. Ložnice (8 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou a WC. Plynové topení. Na oplocené zahradě (600 m2) je k dispozici altánek s posezením a ohniště. Možno zapůjčit 2 kola (1x silniční, 1x horské). Oplocené parkování. Majitel vlastní malého psa.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba plynu. Dříví do krbu za poplatek.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Hroznětín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Hroznětín

Vesnička Hroznětín leží na úpatí Krušných hor ca. 10 km severně od Karlových Varů. Okolí nabízí spoustu turistických i cykloturistických stezek. Je zde dobrá možnost navštívit historické památky či lázeňská střediska. Koupání v rekreačním rybníku Velký rybník (2 km) nebo na přírodním koupališti v Merklíně (3 km). Veškeré sportovní (krytý bazén, tenisové kurty, squash, golf, bowling, jízda na koni) a zábavné (kina, divadla) aktivity v Karlových Varech (12 km). Rybaření 2 km. Restaurace a nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Karlovy Vary (lázeňská promenáda, barokní kostel sv. Máří Magdalény, muzeum J. Bechera, sklárna Moser, vyhlídka Diana s lanovkou), Loket (hrad), Bečov nad Teplou (zámek), Chýše (zámek), Krásný Dvůr (zámek), Chomutov (Zoologická zahrada), Doubrava (skanzen lidové architektury), Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart (lázeňské areály), Klínovec (nejvyšší hora Krušných hor), Naučná stezka Božídarské rašeliniště.

Lázně v okolí

Karlovy Vary (12 km): léčba onkologických onemocnění, trávicího ústrojí a metabolických poruch.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Hroznětín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Hroznětín Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Hroznětín nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace