Chata Horná Maríková

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0404

Pronájem chaty Horná Maríková - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 5-pokojová dřevěnice pro 10 osob v zahradě ubytovatele. Jídelna s barovým pultem. 3 ložnice. KOUPÁNÍ v Púchově 24 km. TURISTIKA: Velký Javorník, Kohútka, Portáš, do Velkých Karlovic. HOUBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: Sklářské muzeum v Lednickém Rovném. LYŽOVÁNÍ: v místě 3 km, 2 vleky. CENA od 15.316,-Kč/objekt/týden.

5-pokojová dřevěnice (75 m2) pro 10 osob v zahradě ubytovatele a penzionu u silnice. Vchod do jídelny (16 m2) s barem, stolem, židlemi, TV+SAT a HI-FI věží. Obytná místnost (16 m2) je vybavena 3 stoly a židlemi. V malé kuchyňce (4 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba) a lednička. 2 koupelny: á se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V podkroví (příkré schody a snížený strop) se nacházejí tři ložnice (á ca. 9 m2): 1/ se 2 lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, 2/ se 4 lůžky a 3/ s manželskou postelí a lůžkem. El. topení. Na oploceném pozemku (100 m2) jsou k dispozici šipky, badminton, zahradní nábytek a gril. Oplocené parkování. Nekuřácký objekt. POZOR: v zimě se doporučují sněhové řetězy.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba) a lednička.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Horná Maríková je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Horná Maríková

Rekreační obec Horná Maríková leží v malebném údolí obklopeném lesy pohoří Javorníky. Místo je ideálním výchozím bodem k turistice (výšlapy na Malý a Velký Javorník, možno pokračovat až na českou stranu do Velkých Karlovic). Místní lesy jsou oblíbeným houbařským revírem. Krytý bazén, posilovna, rybaření v Nimnici (18 km). Koupaliště a tenisové kurty v Púchově (24 km). Restaurace (1,5 km), nákupy (3 km) v místě. Turistické cíle: Považský, Súlovský a Trenčianský hrad, Sklářské muzeum v Lednickém Rovném, Malá Zoo v Orlovém, výlety do Malé Fatry, lidová architektura v Čičmanech, města Piešťany (termální koupaliště), Žilina.

Lázně v okolí

Nimnica (18 km): léčba chorob oběhového a trávicího ústrojí a pohybového aparátu.

Lyžování v okolí

v místě (3 km) (650-850 m n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 0,7 km, středně těžká obtížnost, večerní lyžování, umělé zasněžování.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Horná Maríková

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Horná Maríková: Chata Západní Slovensko, Chata Javorníky, Chata Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Horná Maríková Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Horná Maríková nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace