Chata Dolní Chřášťany

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0043

Pronájem chaty Dolní Chřášťany - podrobný popis

Zděná 2-pokojová chalupa pro 4 osoby (cca 54 m2) na okraji obce u lesa. Vchod přes verandu. Nově vybavená jídelna. Kuchyňka (7,5 m2): plynový sporák, lednička, elektrická konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Malý, moderně zařízený obývací pokoj (12 m2) se sedací soupravou (možnost spaní pro 2 osoby na rozkládacím gauči), rádiem a TV (jen český program), kazetovým magnetofonem. Z obývacího pokoje je po žebříku přístup do podkroví (21 m2) s nízkým stropem, kde jsou 4 silné matrace na spaní, balkon. Vytápění na tuhá paliva. Chalupa stojí na pozemku 350 m2 zčásti oploceném plotem a zčásti potůčkem. K dispozici je zahradní posezení, houpačka a ohniště. Možnost uzamčení jízdních kol v přístavku.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady částečné, laťový plot a potok
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák(4 hořáky, trouba), lednička, elektrická konvice
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za poplatek 50,- Kč za lůžko

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dolní Chřášťany je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dolní Chřášťany

Malá klidná obec 25 km západně od Českých Budějovic, cca 8 km od městečka Netolice, na okraji chráněné krajinné oblasti Blanský les. Typická jihočeská krajina bohatá na lesy a rybníky, mírně zvlněný terén vhodný pro cykloturistiku. Možnost koupání - rybník Podroužek (6 km), rybaření. Přírodní koupaliště Lhenice (6 km). Jízda na koni v Grejnarově 4 km. Hřiště v místě (100 m). Zámek Kratochvíle (10 km). Hluboká (25 km) - zámek, tenisové kurty, možnost koupání v rybníku Bezdrev. Město České Budějovice - krytý bazén, tenisové kurty. Město Český Krumlov (31 km) zámek, zachovalé historické centrum (památkově chráněno organizací UNESCO). Nákupy ve Chválovicích 2 km, restaurace Lhenice 6 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dolní Chřášťany

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Dolní Chřášťany: Chata Jižní Čechy, Chata Šumava, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Dolní Chřášťany Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Dolní Chřášťany nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace