Chalupa Chocenice

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0630

Pronájem chalupy Chocenice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízené 1. patro rodinného domu pro 4 osoby v obci. Obytná místnost. Ložnice. Kuchyně. ZAHRADA: klubovna s KULEČNÍKEM, BAZÉN (Ø 4 m, hloubka 1,2 m), posezení, krb. KOUPÁNÍ v rybníku 0,2 km. TIP NA VÝLET: Plzeň (Pivovarské muzeum), Radyně (zřícenina hradu). CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízené 1. patro rodinného domu (130 m2) pro 4 osoby v obci. Společný venkovní vchod. Uzamykatelný samostatný vchod do 1. patra. Schodiště. Obytná místnost (42 m2) je vybavena sedací soupravou, 2 lůžky a TV. V kuchyni (22 m2) je k dispozici el. plotna (4 plotýnky), lednička, el. konvice, jídelní kout, pohovka a kazetový magnetofon. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Ložnice (36 m2) s manželskou postelí. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oploceném pozemku (2000 m2) je k dispozici klubovna s kulečníkem a posezením, bazén (Ø 4 m, hloubka 1,2 m), venkovní posezení před domem nebo zastřešené v altánku a krb. Oplocené parkování. Dům se nachází v zadní, opticky oddělené části areálu prodejny nábytku. Přízemí domu je příležitostně využíváno majitelem.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Chocenice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Chocenice

Obec Chocenice leží ca. 25 km jižně od Plzně. Zdejší mírně zvlněná krajina je vhodná pro cykloturisty. Na své si přijdou také obdivovatelé historických památek, kterých je v okolí nespočet. Koupání v rybníku v místě (0,2 km). Tenisové kurty, jízda na koni v Blovicích (6 km). Veškeré sportovní a zábavné aktivity v Plzni (25 km). Rybaření v Žinkovech (8 km). Restaurace a nákupy v místě (0,3 km). Turistické cíle: Plzeň (Pivovarské muzeum, Plzeňské historické podzemí), Radyně (zřícenina hradu), Kozel (zámek), Blatná (zámek), Březnice (zámek), Příbram (Hornické muzeum), Švihov (hrad), Klatovy (Černá věž, barokní lékárna), Domažlice (Chodské centrum), Horšovský Týn (zámek), Plasy (Klášter), Manětín (zámek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Chocenice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Chocenice Položit dotaz

Vloženo: 21.7.2009

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda-li by byla možná bližší specifikace termínu, že dům je oddělen opticky od prodejny nábytku...je možné vidět nějaké foto,jak to vypadá?co znamená přesněji příležitostné využívání přízemí majitelem?děkuji za odpověď.s pozdravem Dr.Těšíková
Vážená paní Těšíková,
dům od prodejny neodděluje plot, nýbrž pouze částečně zeleň. Majitel objekt využívá příležitostně. Znamená to, že v době Vaší přítomnosti zde nemusí být vůbec nebo naopak zde může být celý týden.

Vloženo: 23.3.2009

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem týkajícího se pobytové chaty v Chocenicích. Zajímalo by nás zda je možné si dočasně rezervovat chatu, například do května v termínu od 18.7. do 25.7. Předem děkuji za odpověd Menclová
Vážená paní Menclová,


děkujeme Vám za Váš zájem o ubytování v chalupě Chocenice č. 0630.
Předběžně Vám můžeme objekt držet max. 3 dny.
V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace