Chata Čertov

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Lázně v okolí
Číslo chaty: 9723

Pronájem chaty Čertov - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Jednoduše vybavená 1-pokojová chata pro 4-5 osob na kraji lesa v chatové oblasti. KOUPÁNÍ na Kohútce 6 km. TURISTIKA: Kohútka, Portáš, Makyta, Malý a Velký Javorník. HOUBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: město Trenčín s hradem. LYŽOVÁNÍ: v místě 0,2 km – 1 km, 3 vleky, délka sjezdovek 3 km. CENA od 8.862,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená 1-pokojová chata (45 m2) pro 4-5 osob na kraji lesa v chatové oblasti. Vstup po schodech a přes zastřešenou terasu. Obytná místnost se sedacím (2 lůžka) a jídelním koutem, kamny, TV+SAT a rádiem. Opticky oddělený kuchyňský kout je vybaven el. sporákem (4 plotýnky), troubou, ledničkou, topinkovačem, kávovarem a el. konvicí. Koupelna s vanou a WC – bojler 125 l. Úzká, opticky oddělená část se 3 lůžky. Topení na tuhá paliva a el. topení. Na neoploceném pozemku (400 m2) je k dispozici venkovní posezení, venkovní krb, ohniště, pískoviště a houpačka pro děti. Parkování v garáži nebo u chaty. V zimě parkování ve vzdálenosti ca. 200 m, nutné jsou sněhové řetězy. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, topinkovač, kávovar a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za 50,- Kč za lůžko/výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Sk. Kauce 2000,-Kč. Spotřeba vody a el. energie. Dřevo 600,-Sk/m3.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Čertov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Čertov

Klidná, lesy obklopená, osada Čertov se nachází 19 km od města Púchov v pohoří Javorníky. Výborné podmínky k turistice (Velký a Malý Javorník, možný přechod na českou stranu do Karolínky, Velkých Karlovic). Tenisové kurty, krytý bazén a posilovna v místě (0,4 km). Koupaliště v Púchově (19 km). Restaurace (0,2 km) v místě, nákupy v Lazech pod Makytou (3 km). Čertov a okolí je vyhlášený houbařský ráj. Turistické cíle: Trenčianský, Považský a Súlovský hrad, Sklářské muzeum v Lednickém Rovném, Malá Zoo v Orlovém, lidová architektura v Čičmanech, Rajecké Teplice, Piešťany.

Lázně v okolí

Nimnica (25 km): léčba chorob oběhového a trávicího ústrojí a pohybového aparátu.

Lyžování v okolí

v místě (0,2 – 1 km) (600-900 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek 3 km, lehká až středně těžká obtížnost, umělé zasněžování, 3 km běžeckých tratí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Čertov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Čertov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Čertov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace