Chata Bojnice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0433

Pronájem chaty Bojnice - podrobný popis

Jednoduše zařízená 3-pokojová chata (ca. 40 m2) pro 4-6 osob v malé chatové osadě v lese. Vstup přes terasu. Předsíň. Obytná místnost je vybavena sedací soupravou (možnost spaní na rozkládacím gauči pro 2 osoby), jídelním koutem, TV+SAT a rádiem. V kuchyňce je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a el. konvice. 2 ložnice: obě se 2 lůžky. Koupelna, která je přístupná přes venkovní terasu, je vybavena sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. El. topení. Na pozemku (100 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Ohniště (ca. 50 m od chaty) je společné pro celou chatovou osadu. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bojnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bojnice

Město Bojnice leží na úpatí Stražovských vrchů, ca. 3 km západně od Prievidze. Zdejší zvlněná krajina je vhodná pro turisty, cykloturisty, na své si přijdou i milovníci historických památek. Koupání na koupališti Čajka nebo v areálu lázní, tenisové kurty, jízda na koni, posilovna, sauna (1-2 km) v místě. Koupání na plážovém koupališti také v Prievidze (3 km). Rybaření na přehradě v Nitranském Rudně (12 km). Restaurace (0,2 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: město Bojnice (zámek, v přírodním amfiteátru v jeho těsné blízkosti se konají ukázky historického šermu a vystoupení sokolíků, Zoo, areál lázní), horské túry do Štiavnických vrchů např. na Maguru (1143 m. n. m.), Hornonitranský banský skanzen v Novákách-Cigeľi.

Lázně v okolí

v místě (1 km): léčba pohybového ústrojí a revma.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bojnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Bojnice: Chata Západní Slovensko, Chata Malá a Velká Fatra, Chata Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Bojnice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Bojnice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace