Apartmán Bílá

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0445

Pronájem apartmánu Bílá - podrobný popis

1-pokojový prázdninový byt (25 m2) pro 2 dospělé a 2 děti v centru obce, 50 m od lyžařského vleku. Společné schodiště s majitelem. Samostatný vchod. Vchod do kuchyňky (5 m2), v které je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička a el. konvice. Obytná ložnice (17 m2) se 2 lůžky, rozkl. gaučem pro 2 děti, TV+Kabel, stolem a 2 židlemi. Koupelna s vanou a WC. Centrální vytápění. Úschova kol v suterénu možná. Parkování v otevřeném dvoře za domem. Nekuřácký objekt. V zimě se doporučují sněhové řetězy.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné zapůjčit na místě za poplatek 50,- za lůžko

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 14,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Bílá je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Bílá

Rekreační obec Bílá leží v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, ca. 12 km od jejich nejvyššího vrcholu Lysé hory (1323 m n. m.). Zvlněná krajina Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice (Lysá hora, Bílý Kříž, Grúň, Podolanky, Smrk), cykloturistice, tak jako v zimě k lyžování. Koupání (0,3 km), tenisové kurty (0,2 km), minigolf (0,1 km) v místě. Koupaliště a krytý bazén ve Frýdlantu nad Ostravicí (22 km). Golf v Čeladné (28 km). Nákupy a restaurace (0,1 km) v místě. Turistické cíle: srub básníka Petra Bezruče a pomník Maryčky Magdonové, symbolické postavy z jeho básně ve Starých Hamrech, Valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, turistické středisko Pustevny, zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele L. Janáčka Hukvaldy, technické muzeum Tatra v Kopřivnici, lidová architektura a hradní věž Trúba ve Štramberku.

Lyžování v okolí

v místě (0,1 km) (518-774 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek 2,45 km, lehká až středně těžká obtížnost, umělé zasněžování, večerní lyžování, 4 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Bílá

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Bílá: Apartmán Severní Morava, Apartmán Beskydy, Apartmán Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Bílá Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Bílá nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace