Chata Besednice

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0514

Pronájem chaty Besednice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše vybavená 3-pokojová samostatná polovina chalupy pro 4-5 osob v obci. Obytná místnost. Kuchyně. Ložnice. Uzavřený dvůr: KRB. KOUPÁNÍ 0,5 km. Výborné podmínky k CYKLOTURISTICE. TIPY NA VÝLET: Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Trocnov (rodiště Jana Žižky). CENA od 6.825,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená samostatná polovina chalupy (70 m2) pro 4-5 osob v obci. Samostatný vchod. Veranda. Chodba. V průchozí kuchyni (10 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout. Průchozí obytná místnost (20 m2) je vybavena sedacím koutem (rozkládací gauč pro 2 osoby), TV a rádiem. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Ložnice (20 m2) s manželskou postelí a lůžkem. Možnost dětské postýlky. Topení na tuhá paliva. Na uzavřeném dvoře (150 m2) je k dispozici venkovní posezení s krbem. Parkování ve dvoře. Dvůr je spoluužíván s majitelem. V zadní oddělené části dvora chová majitel drůbež.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady uzavřený dvůr
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Besednice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Besednice

Obec Besednice leží v podhůří Novohradských hor, ca. 22 km jižně od Českých Budějovic. Mírně zvlněná krajina je vhodná k vycházkám do přírody, cykloturstice nebo k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání v místě (0,5 km). Tenisové kurty v Trhových Svinech (10 km). Jízda na koni v Nesměni (2 km). Krytý bazén v Borovanech (16 km). Rybaření na Čertovce (2 km). Restaurace ve Svatém Janu (4 km), nákupy v místě (0,1 km). Turistické cíle: Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Český Krumlov (historické městské jádro, zámek, památka UNESCO), Zlatá Koruna (klášter), Trhové Sviny (Buškův hamr – technická památka), Žumperk (pevnost), Nové Hrady (hrad), Trocnov (rodiště Jana Žižky), České Budějovice (historický střed města, Černá věž), Holašovice (selská lidová architektura, památka UNESCO), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter), Kleť (nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, lanovka, rozhledna, hvězdárna).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Besednice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Besednice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Besednice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace