Chata Zálužice

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0804

Pronájem chaty Zálužice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená 2-pokojová chata pro 4 osoby na kraji malé jihočeské vesničky leží JEN 200 m OD RYBNÍKU BEZDREV. Obytná kuchyně. Ložnice. Oplocená zahrada: DĚTSKÝ BAZÉN (2,2 x 1,2 x 0,4 m) a posezení. KOUPÁNÍ a VODNÍ SPORTY jen 200 m na RYBNÍKU BEZDREV. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: zámek Hluboká nad Vltavou. CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 2-pokojová chata (44 m2) pro 4 osoby na kraji malé jihočeské vesničky leží jen 200 m od rybníku Bezdrev. Vstup do obytné kuchyně, ve které je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, remoska, el. konvice, jídelní kout, kamna a TV. V kuchyni teče pouze studená voda. Koupelna se sprchovým koutem a WC (bojler 10 l – rychlý ohřev). Přes otevřené mezipatro s matrací vedou schody do podkroví, kde se nachází ložnice (15 m2) s vestavěným manželským lůžkem a 2 rozkládacími křesly; vstup na malý balkon, odkud je krásný výhled k rybníku Bezdrev. Vytápění: kamna nebo el. přímotop. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (390 m2) se nachází dětský bazén (2,2 x 1,2 x 0,4 m), venkovní posezení a ohniště. K vypůjčení kanoe (na vlastní nebezpečí). Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady pletivo
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Zálužice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Zálužice

Malá vesnička Zálužice leží v pěkné krajině jižních Čech v těsné blízkosti rybníku Bezdrev, asi 10 km severozápadně od Českých Budějovic. Dovolená u vody (koupání, vodní sporty), cykloturistika (dobře značená síť cyklostezek) a historické památky jsou největší lákadla pro zde strávenou dovolenou. Koupání a vodní sporty na rybníku Bezdrev (jen 200 m od chaty). Tenisové kurty a rybaření ve Zlivu (5 km). Rybaření také v Pašicích (4 km). Vyjížďky kočárem v Plástovicích (6 km). Krytý bazén, posilovny, squash a další sportovní zařízení v Českých Budějovicích (12 km). Golf v Hluboké nad Vltavou (8 km). Restaurace v Češnovicích (2,5 km), nákupy v Pištíně (3 km). Turistické cíle: Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Kratochvíle (zámek), České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II, Černá věž), Holašovice (barokní selská architektura, památka UNESCO), Temelín (infocentrum jaderné elektrárny, to je umístěno v renesančním zámečku Vysoký Hrádek), Písek (nejstarší kamenný most v ČR), Bechyně (zámek, lázeňský areál, železobetonový most přes řeku Lužnici), hora Kleť (lanovka, rozhledna, hvězdárna), Zlatá Koruna (klášter), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Zálužice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Zálužice: Chata Jižní Čechy, Chata Okolí Českých Budějovic, Chata , Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Zálužice Položit dotaz

Vloženo: 25.5.2009

zajímá nás, zda má lednička mrazící prostor
Vážený pane Vondráček,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě Zálužice č. 0804.
Mrazící box k dispozici není.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci Vámi vybrané chaty nás kontaktujte na bezplatné lince
800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 3.6.2008

Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč je tato chta stále volná.
Chata 0804 Zálužice je v nabídce teprve několik málo dnů (jedná se o novinku), proto zde ještě není žádná rezerace.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace