Chalupa Vlastiboř

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0615

Pronájem chalupy Vlastiboř - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Bývalá typická zemědělská usedlost pro 4 osoby s uzavřeným travnatým dvorem. Obytná místnost. Kuchyně. Ložnice. UZAVŘENÝ TRAVNATÝ DVŮR: posezení, krb, ELEKTRONICKÉ ŠIPKY. KOUPÁNÍ v rybníku Rytířský mlýn 4 km. CYKLOTURISTIKA. RYBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: hrad Choustník. CENA od 7.749,-Kč/objekt/týden.

Bývalá jihočesky typická zemědělská usedlost (60 m2) pro 4 osoby s uzavřeným travnatým dvorem u silnice. Vstup do kuchyně. V kuchyni (10 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V kuchyni teče jen studená voda. Obytná místnost (18 m2) je vybavena gaučem, malým jídelním koutem, krbem, TV a rádiem. Obytná místnost je průchozí do koupelny. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Ložnice (30 m2) se 4 lůžky a kamny. Topení na tuhá paliva. Na travnatém uzavřeném dvoře (150 m2) je k dispozici venkovní posezení s krbem a elektronické šipky. Parkování na dvoře. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady uzavřený dvůr
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno zapůjčit za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vlastiboř je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vlastiboř

Jihočeská vesnička Vlastiboř leží v mírně zvlněné krajině jižních Čech, ca. 18 km jižně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí, k vycházkám do přírody i cykloturistice. Koupání v rybníku Rytířský mlýn (4 km). Tenisové kurty a posilovna v Soběslavi (7 km). Krytý bazén v Táboře (22 km). Jízda na koni v Malšicích (15 km). Golf v Bechyni (10 km). Rybaření v okolních rybnících od 4 km. Restaurace (vesnický hostinec) (0,1 km) v místě, nákupy (7 km) v Soběslavi. Turistické cíle: zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici v Bechyni; zámky Hluboká nad Vltavou, Červená Lhota, Kratochvíle a Orlík, hrady Zvíkov a Choustník, historická jihočeská města Tábor (katakomby, rybník Jordán), Písek (nejstarší dochovaný kamenný most v republice), České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II., Černá věž), Český Krumlov, Jindřichův Hradec; Chýnovská jeskyně.

Lázně v okolí

Bechyně (10 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vlastiboř

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Vlastiboř: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Táborsko, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Vlastiboř Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Vlastiboř nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace