Apartmán Praha

0 ložnice
Domácí zvíře
Koupání a vodní sporty v okolí
Maximálně pro 2 osoby
Tenis v okolí
Posilovna v okolí
Číslo apartmánu: 0403a

Pronájem apartmánu Praha - podrobný popis

Apartmány v centru města Prahy pro 2-3 osoby v domě v boční ulici.
Apartmán A: 1-pokojový apartmán (24 m2) pro 2 osoby ve čtvrtém patře. Předsíň. Pokoj (16 m2) je vybaven manželskou postelí, kuchyňským koutem (lednička, dvouplotýnkový el. vařič, el. konvice), TV (jen české programy), stolkem a dvěma křesly. Koupelna s vanou. Samostatné WC. El. topení. Parkování do 2 km na veřejných parkovištích. Pro všechny apartmány: výtah, možnost zapůjčení fénu, žehličky, možno domluvit snídani za poplatek na místě.
Možnost pronájmu dalších apartmánů na poptávku.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Praha je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Praha

Hlavní město Praha nabízí nespočet turistických možností (historické pamětihodnosti, muzea, parky, divadla, kina), ze kterých jmenujme jen ty nejvýznamnější: Hradčany s Chrámem Sv. Víta, Karlův Most, Staroměstské náměstí s orlojem a Týnským chrámem, Prašná brána, Loreta, Petřín s rozhlednou, Vyšehrad, Národní divadlo, Národní muzeum, Židovská čtvrť, Betlémská kaple a další. Sportovní možnosti: koupaliště, krytý bazén (4 km), posilovna (0,2 km), tenisové kurty (3 km). Nejbližší restaurace a nákupy 25 m od objektu. Výlety do okolí Prahy: zámky Roztoky, Nelahozeves, Veltrusy, Zbraslav, hrad Karlštejn.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Praha

Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Praha Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Praha nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace