Chata Považská Bystrica

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0405

Pronájem chaty Považská Bystrica - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojová chata pro 5 osob na kraji města. Kuchyň. Obytná ložnice. Oplocená zahrada: venkovní posezení, jezírko s rybičkami. KOUPÁNÍ 1 km v místě. HOROLEZECKÉ TERÉNY v Súlovských skalách. TURISTIKA: Malá Fatra. TIP NA VÝLET: Čičmany (lidová architektura). LYŽOVÁNÍ: Horná Maríková 15 km. CENA od 5.999,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chata (50 m2) pro 5 osob na kraji města u hlavní silnice. Předsíň. V kuchyni (15 m2) s jídelním koutem je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička a el. konvice. Obytná ložnice (22 m2) je vybavena 2 rozkládacími gauči (vždy pro 2 osoby), stolkem, TV a rádiobudíkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Ložnice (6 m2) s malým rozkládacím gaučem pro 1 osobu. Plynové topení. Na oplocené, ve svahu položené zahradě (900 m2) se nachází venkovní posezení, krb, přenosný gril a uměle vybudované jezírko s rybičkami. Oplocené parkování. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za 50,- Kč za lůžko/výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Považská Bystrica je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Považská Bystrica

Město Považská Bystrica leží na řece Váh mezi Javorníky a Strážovskými vrchy. Dobré podmínky k turistice (Súlovské skály, Malá Fatra). Koupání v místě (1 km) nebo v Rajci (25 km). Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén v místě (2 km). Jízda na koni v Maríkové (15 km). Rybaření na řece Váhu (2 – 5 km). Horolezecké stěny v Súlovských skalách (20 km). Turistické cíle: Považský, Súlovský a Trenčianský hrad, Sklářské muzeum v Lednickém Rovném, Malá Zoo v Orlovém, lidová architektura v Čičmanech, Žilina, Piešťany. Restaurace a nákupy (0,5 km) v místě.

Lázně v okolí

Nimnica (15 km): léčba chorob oběhového a trávicího ústrojí a pohybového aparátu. Bělušské Slatiny (17 km): termální koupaliště. Rajecké Teplice (30 km): léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění.

Lyžování v okolí

Nejbližší vleky v Maríkové (15 km). Mojtín (23 km) (660-1100 m. n. m.): 6 vleků, délka sjezdovek 9,9 km, lehká až středně těžká obtížnost.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Považská Bystrica

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Považská Bystrica: Chata Západní Slovensko, Chata Javorníky, Chata Pardubický kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Považská Bystrica Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Považská Bystrica nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace