Chata Odřepsy

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0367

Pronájem chaty Odřepsy - podrobný popis

Malé 3-pokojové stavení (60 m2) pro 4-5 osob v obci u cesty. Vstup přes zastřešenou terasu s posezením. Obytná kuchyně (23 m2) s jídelním koutem je vybavena el. sporákem, troubou, ledničkou, el. konvicí, TV a gaučem pro 1 osobu. Průchozí ložnice (12 m2) se 2 lůžky. Ložnice (20 m2) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dvěma křesly a stolkem. Koupelna s vanou – bojler 125 l. Samostatné WC. Na malém uzavřeném dvoře (150 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování. Pozn.: Majitelka prochází jednou denně do zadní oddělené části dvoru ke slepicím.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák, trouba, lednička, el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16 -19 hod. / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Odřepsy je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Odřepsy

Malá vesnička Odřepsy v rovinaté krajině řeky Labe asi 5 km od Poděbrad. Koupání v přírodních koupalištích v Libicích nad Cidlinou (1,5 km) nebo v Poděbradech (5 km). Tenisové kurty, jízda na koni, posilovna a golf v Poděbradech (5 km). Rybaření v řece Cidlině (3 km). Krytý bazén v Nymburku (10 km). Dobré cykloturistické podmínky kolem řek Cidlina a Labe. Restaurace a nákupy v Libicích nad Cidlinou (1,5 km). Turistické cíle: archeologická rezervace – bývalé hlavní sídlo rodu Slavníkovců, zámky Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, Hrádek u Nechanic, Kačina, Chrám sv. Barbory a další gotické památky v Kutné hoře (památky UNESCO), Žehušická obora se stádem bílých jelenů a červených daňků, hlavní město Praha, Český ráj.

Lázně v okolí

Poděbrady (5 km): léčba onemocnění srdce, cévních chorob, cukrovky a obezity.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Odřepsy

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Odřepsy: Chata Střední Čechy, Chata Okolí Prahy a Slapy, Chata , Chata Liberecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Odřepsy Položit dotaz

Vloženo: 27.12.2021

Dobrý den, je chata k dispozici? Prosím případně foto. Děkuji

Vážená paní Balšánková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 0367 Odřepsy. Je nám líto, ale tato chata se aktuálně nepronajímá. Naši aktuální nabídku chat a chalup k pronájmu naleznete na našich webových stránkách www.chaty-chalupy-dds.cz.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 1278 každý pracovní den od 8:00 do 16:30 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace