Zobrazit na mapě

Dovolená s dětmi v ČR s bazénem 246 volných objektů

Vyhledávání

Prohlíželo 220 lidí

Rezervováno 1. 3.

Pěkná jednoduše zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou a velkou zastřešenou terasou (zapuštěný bazén, vířivka, infrasauna, posezení, gril) v malé obci v kouzelné krajině severní Vysočiny.

7 ložnic / max 19 osob
číslo chalupy: 2342

Prohlíželo 159 lidí

Prostorná účelně zařízená novostavba chalupy k pronájmu s kulečníkovou hernou a oplocenou zahradou (zapuštěný bazén, trampolína, terasa) leží na okraji obce necelé 2 km od soutoku Vltavy a Lužnice.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2338

Česká země, země zaslíbená….dovolená v tuzemsku je stále velmi oblíbená, a to nejen u rodin s dětmi. Téměř polovina Čechů upřednostňuje dovolenou v tuzemsku. Mezi nejvyhledávanější patří dovolená s dětmi v ČR s bazénem. Na útulné chatě nebo chalupě má rodinná dovolená s dětmi jen samá pozitiva.

Výhodou je především soukromí, časová volnost, žádný dress code, zkrátka žádná omezení, a to je právě to, co rodiny s dětmi oceňují nejvíce. Vybírat můžete z chat luxusních, moderně vybavených, stylových, s wellness zázemím apod. Z naší pestré nabídky si vybere každý tu pravou chatu pro svou báječnou dovolenou s dětmi. Dovolená na chatě s bazénem je skvělou volbou, do bazénu můžete kdykoliv chcete a je jen pro vás.

Často tyto chaty disponují i dalšími prvky, které vaše děti báječně zabaví, např. trampolína na zahradě, prolézačky nebo stolní tenis. Snídat můžete v pyžamu, přes den vyrážet na výlety do okolí, poznávat krásy naší země nebo jen tak relaxovat na zahradě u bazénu,  večer zažít skvělou zábavu nad deskovou hrou, nasbírat dříví v lese, rozdělat táborák a pochutnat si na opečeném buřtu….. vzpomínáte na dětství? Dopřejte skvělé zážitky i vašim dětem, ať mají na co vzpomínat.

Nejlepší dovolená s dětmi v ČR tak může být právě dovolená na chatě se zahradou a bazénem, kde si děti užijí kupu zábavy a rodiče stihnou i relaxovat. 

Nápaditě zařízený rekreační objekt k pronájmu leží na oploceném pozemku statku na kraji obce a nabízí všestranné vyžití pro celou rodinu s kompletním bezbariérovým přístupem i zařízením.

0 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2211

Prohlíželo 134 lidí

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, posezení, gril, ohniště), v chatové rekreační osadě u lesa na okraji obce v turisticky přitažlivé oblasti Šumavy.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2264

Kvalitně zařízený rekreační dům s velkou oplocenou zahradou (bazén, posezení, gril, houpačky, pískoviště) v tiché části obce s částečným výhledem k hradu Velhartice. Cykloturistika.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 0713

Náš tip

Prohlíželo 374 lidí

Mimořádně atraktivní stylová chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (zapuštěný bazén, pergola, gril, trampolína) na okraji obce u lesa s krásným výhledem na horu Jedlová.

6 ložnic / max 15 osob
číslo chalupy: 2335

Náš tip

Stylová a nadstandardně zařízená chalupa k pronájmu s oploceným dvorem (zapuštěný vyhřívaný bazén, zastřešené posezení, gril) leží v malé obci v blízkosti CHKO Pálava a přehrady Nové Mlýny.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 2121

Dovolená s dětmi v ČR s bazénem je velmi populární, tento týden bylo realizováno 64 rezervací.

Stylová a nadstandardně zařízená chalupa k pronájmu s oploceným dvorem (zapuštěný vyhřívaný bazén, zastřešené posezení, gril) leží v malé obci v blízkosti CHKO Pálava a přehrady Nové Mlýny.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 2122

Nová mimořádně atraktivní stylově zařízená roubená chalupa na neoploceném pozemku (bazén, trampolína, posezení, gril, dětský koutek) leží v okrajové části obce jen 3 km od termálního koupaliště.

4 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 1636

Stylová chalupa s obytnou místností s biliárdem a pěkně zařízená chata se pronajímají společně jedné skupině hostů a leží v oplocené zahradě (bazén, trampolína, terasa s posezením, gril).

6 ložnic / max 26 osob
číslo chalupy: 1942

1 - 10 z 246


Akceptované poukázky a asociace